"The Story Of My Life. Historia naszego życia 2". Kiedy premiera? Kto wystąpi w nowych odcinkach Katarzyny Montgomery? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA PAR]

Po wielkim sukcesie pierwszej polskiej edycji "The Story Of My Life. Historia naszego" przyszedł czas na drugą odsłonę programu Katarzyny Montgomery. Już wkrótce na antenie Polsatu zobaczymy kolejne słynne zakochane pary we wzruszających podróżach w czasie. Kiedy premiera 2. sezonu "The Story Of My Life. Historia naszego życia"?

Multimedia

"THE STORY OF MY LIFE. HISTORIA NASZEGO ŻYCIA" od 26 października, o godz. 21:35 w Polsacie - SPRAWDŹ PROGRAM TV

"The Story Of My Life. Historia naszego życia" był hitem wiosennej ramówki Polsatu. Program zanotował świetne wyniki oglądalności, wygrał z konkurencją i był uwielbiany przez widzów. Średnia oglądalność pierwszej serii to 1,6 miliona widzów - nic dziwnego, że stacja zdecydowała się na realizacje kolejnej serii.

"The Story Of My Life. Historia naszego życia" to program, w którym na pierwszym planie są uczucia, emocje, łzy, bliskość i miłość. Bohaterowie programu, znane pary, mają niepowtarzalną okazję by podejrzeć swoją wspólną przyszłość, a w rozmowie z prowadzącą Katarzyną Montgomery pokazują cały wachlarz szczerych uczuć. Emocjonująca podróż w czasie jest możliwa dzięki znakomitej charakteryzacji i postarzeniu - w zależności od wieku gości - o 20-30 lat i 40-60 lat. Metamorfozy zapierają dech w piersiach. Zajmują się nimi fachowcy z brytyjskiego Millennium FX, którzy pracowali przy hollywoodzkich produkcjach, między innymi takich jak "Szeregowiec Ryan”, "Gladiator” czy "Grawitacja”.

Czesław Mozil i jego żona Dorota starsi o 25 i 50 lat! Jak będą wyglądać na starość? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Już od 26 października kolejni wyjątkowi goście i nowe emocje w drugiej edycji "The Story Of My Life. Historia naszego życia”. Znane pary opowiedzą o swojej miłości na różnych etapach życia. Jak bardzo otworzą się przed widzami i co zdradzą o swoim życiu? Czy nie będą kryli emocji podczas wspólnej podróży w czasie? Jak będą wyglądać w wieku swoich rodziców i dziadków? W programie wystąpią: Piotr Gruszka i Aleksandra Szettel-Gruszka w pierwszym odcinku, Michał Koterski i Marcela Leszczak w drugim odcinku, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w trzecim odcinku, Michał Wiśniewski i Dominika Tajner – Wiśniewska w czwartym odcinku oraz Sławomir i Kajra w piątym odcinku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×