"The story of my life. Historia naszego życia". Kto wystąpi w 2. sezonie programu Katarzyny Montgomery? Oto pierwsze nazwiska! [WIDEO]

"The story of my life. Historia naszego życia" to program Katarzyny Montgomery, który pojawił się na antenie w 2017 roku. Produkcja, w której gwiazdy dają się poddać niezwykłej metamorfozie doczeka się kolejnej odsłony, a nowe odcinki będziemy mogli oglądać w Polsacie już jesienią. Kto wystąpi w 2. sezonie "The story of my life. Historia naszego życia"?

Multimedia

W talk show Telewizji Polsat "The Story Of My Life - Historia naszego życia" znane pary mają niepowtarzalną okazję, by podejrzeć swoją wspólną przyszłość. W programie Katarzyny Montgomery najlepsi specjaliści od charakteryzacji dodają gwiazdom kilkadziesiąt lat, po to by mogli się przekonać, jak będą wyglądać na starość. Pierwszy sezon programu składał się z 5 odcinków, a ich bohaterami byli Dorota i Radek Liszewscy, Lenka i Janek Klimentowie, Julia Wieniawa i Antek Królikowski, Dorota i Czesław Mozilowie oraz Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan.

Kolejne pary będą starzeć się na wizji! [WIDEO]Zobacz więcej

Kto pojawi się w kolejnej odsłonie "The Story Of My Life - Historia naszego życia" by spojrzeć wspólnie w odległą przyszłość? Jak podaje Flesz, w 2. sezonie programu mają pojawić się m.in. Sławomir Zapała i jego żona Magdalena Kajrowicz oraz Wiktoria Gąsiewska i jej chłopak, Adam Zdrójkowski.

Informacje te nie są na razie potwierdzone przez Telewizję Polsat, która już niebawem ujawni nazwiska wszystkich par, które postanowią zestarzeć się na wizji w 2. sezonie "The story of my life. Historia naszego życia".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×