"The Story Of My Life. Historia naszego życia". Michał Koterski o miłości. Jak poznał Marcelę Leszczak? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Bohaterami najbliższego odcinka „The Story Of My Life. Historia naszego życia” będą Michał Koterski i wybranka jego serca Marcela Leszczak. Aktor w programie Katarzyny Montgomery opowiedział o początkach ich znajomości. Gdzie się poznali? Czy od razu między nimi zaiskrzyło?

Multimedia

”The Story Of My Life. Historia naszego życia” sezon 2. odcinek 2. w piątek 2.11.2018 o godz. 21:35 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 2. odcinku 2. sezonu „The Story Of My Life. Historia naszego życia” poznamy historię Michała Koterskiego i wybranki jego serca Marceli Leszczak. Zanim Michał spotkał Marcelę, jego życie było dość skomplikowane.

Nie jest tajemnicą, że przez wiele lat miał poważne problemy z alkoholem i narkotykami. Dużo pracy włożył, aby wrócić na właściwe tory. W końcu uporał się z nałogami i zrozumiał, na czym mu naprawę zależy. Zapragnął też spotkać miłość swojego życia.

Marcela Leszczak i Michał Koterski w programie. "Nie chciałem tego przeżywać" [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Co było dalej? Aktor w programie Katarzyny Montgomery opowiedział o początkach znajomości z finalistką 3. edycji "Top Model". Gdzie się poznali? Czy od razu między nimi zaiskrzyło?Zobaczcie fragment rozmowy Michała Koterskiego z Katarzyną Montgomery.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sztachetka (gość)

    Sztuczne,bo w tv

    02.11.2018 23:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×