"The story of my life. Historia naszego życia" sezon 2. Kto pojawi się w drugiej edycji programu Katarzyny Montgomery? [DUŻO ZDJĘĆ]

Po wielkim sukcesie pierwszej polskiej edycji "The Story Of My Life. Historia naszego" przyszedł czas na drugą odsłonę programu. Już od 26 października zobaczymy kolejne słynne zakochane pary we wzruszających podróżach w czasie. Zobaczcie, kto pojawi się w programie Katarzyny Montgomery!

Multimedia

”The Story Of My Life. Historia naszego życia” w piątek 26.10.2018 o godz. 21:35 w Polsacie! - sprawdź program tv

"The Story Of My Life. Historia naszego życia" był hitem wiosennej ramówki Polsatu. Bohaterowie programu, znane pary, mają niepowtarzalną okazję by podejrzeć swoją wspólną przyszłość, a w rozmowie z prowadzącą Katarzyną Montgomery pokazują cały wachlarz szczerych uczuć.

Kto pojawi się w programie Katarzyny Montgomery? [LISTA GOŚCI, ZDJĘCIA, WIDEO]Zobacz więcej

Emocjonująca podróż w czasie jest możliwa dzięki znakomitej charakteryzacji i postarzeniu - w zależności od wieku gości - o 20-30 lat i 40-60 lat. Metamorfozy zapierają dech w piersiach. Zajmują się nimi fachowcy z brytyjskiego Millennium FX, którzy pracowali przy hollywoodzkich produkcjach, między innymi takich jak "Szeregowiec Ryan”, "Gladiator” czy "Grawitacja”.

Kolejne pary będą starzeć się na wizji! [WIDEO]Zobacz więcej

Już od 26 października kolejni wyjątkowi goście i nowe emocje w drugiej edycji "The Story Of My Life. Historia naszego życia”. Znane pary opowiedzą o swojej miłości na różnych etapach życia. Jak bardzo otworzą się przed widzami i co zdradzą o swoim życiu? Czy nie będą kryli emocji podczas wspólnej podróży w czasie? Jak będą wyglądać w wieku swoich rodziców i dziadków?

Tym razem zobaczymy: w pierwszym odcinku Piotra Gruszkę i Aleksandrę Szettel-Gruszka, w drugim Michała Koterskiego i Marcelę Leszczak, Wiktorię Gąsiewską i Adama Zdrójkowskiego 9 listopada, Michała Wiśniewskiego i Dominikę Tajner-Wiśniewską tydzień później oraz w ostatnim odcinku Sławomira i Kajrę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×