"The story of my life. Historia naszego życia" sezon 2. Kto pojawi się w programie Katarzyny Montgomery? [LISTA GOŚCI, ZDJĘCIA, WIDEO]

Po wielkim sukcesie pierwszej polskiej edycji "The Story Of My Life. Historia naszego" przyszedł czas na drugą odsłonę programu. Już jesienią zobaczymy kolejne słynne zakochane pary we wzruszających podróżach w czasie. Zobaczcie, kto pojawi się w programie Katarzyny Montgomery!

Multimedia

"THE STORY OF MY LIFE. HISTORIA NASZEGO ŻYCIA" - SPRAWDŹ PROGRAM TV

"The Story Of My Life. Historia naszego życia" był hitem wiosennej ramówki Polsatu. Program zanotował świetne wyniki oglądalności, wygrał z konkurencją i był uwielbiany przez widzów. W piątkowe wieczory, w czasie nadawania "The Story Of My Life. Historia naszego życia" Polsat był liderem rynku telewizyjnego w 4+. Średnia oglądalność pierwszej serii to 1,6 miliona widzów oraz udziały: 13,5% w grupie wszystkich badanych i 12,1% w grupie komercyjnej.

"The Story Of My Life. Historia naszego życia" to program, w którym na pierwszym planie są uczucia, emocje, łzy, bliskość i miłość. Bohaterowie programu, znane pary, mają niepowtarzalną okazję by podejrzeć swoją wspólną przyszłość, a w rozmowie z prowadzącą Katarzyną Montgomery pokazują cały wachlarz szczerych uczuć. Emocjonująca podróż w czasie jest możliwa dzięki znakomitej charakteryzacji i postarzeniu - w zależności od wieku gości - o 20-30 lat i 40-60 lat.

Kto wystąpi w 2. sezonie? Oto pierwsze nazwiska! [WIDEO]Zobacz więcej

Metamorfozy zapierają dech w piersiach. Zajmują się nimi fachowcy z brytyjskiego Millennium FX, którzy pracowali przy hollywoodzkich produkcjach, między innymi takich jak "Szeregowiec Ryan”, "Gladiator” czy "Grawitacja”. Już jesienią kolejni wyjątkowi goście i nowe emocje w drugiej edycji "The Story Of My Life. Historia naszego życia”.

W drugiej edycji "The Story Of My Life. Historia naszego życia wystąpią: Michał Koterski i Marcela Leszczak, Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, Piotr Gruszka i Aleksandra Szettel-Gruszka, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski oraz Sławomir z żoną Kajrą.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×