"The story of my life. Historia naszego życia" sezon 2. Piotr Gruszka I Aleksandra Szettel-Gruszka starsi o 25 i 50 lat! Jak będą wyglądać na starość? [DUŻO ZDJĘĆ]

Piotr Gruszka I Aleksandra Szettel-Gruszkamają niepowtarzalną okazję by podejrzeć swoją wspólną przyszłość. Katarzyna Montgomery zabierze parę w nietypową podróż w czasie. W emocjonującej rozmowie opowiedzą o swojej miłości na różnych etapach życia. Jak bardzo otworzą się przed widzami programu "The story of my life. Historia naszego życia" i co zdradzą o swoim życiu?

Multimedia

”The Story Of My Life. Historia naszego życia” sezon 2. odcinek 1. w piątek 26.10.2018 o godz. 21:35 w Polsacie! - sprawdź program tv

Bohaterowie pierwszego odcinka - Piotr Gruszka I Aleksandra Szettel-Gruszka - poznali się jeszcze w liceum i od tego czasu są nierozłączni. Można powiedzieć, że są małżeństwem doskonałym. On jest doskonałym siatkarzem, który ma na swoim koncie mnóstwo tytułów i medali (Mistrz Europy 2009 i Wicemistrz Świata 2006), obecnie trener siatkarski GKS Katowice. Ola natomiast powinna dostać medal za wychowanie trójki fantastycznych dzieci, bo jak twierdzi sam Piotr, to największe sukcesy jej życia.

Wszystkie pary drugiej odsłony programu Katarzyny Montgomery [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

A co przyniesie im przyszłość? Katarzyna Montgomery zabierze parę w nietypową podróż w czasie. Piotr i Ola przeniosą się najpierw 25 lat w przyszłość, a potem o kolejne 25 lat. Pod koniec będą 50 lat starsi. Czy są na to gotowi? Zobacz, jak wyglądają teraz, a jak bedą wyglądali w przyszłości!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×