"The story of my life. Historia naszego życia" sezon 2. Sławomir i Kajra w ostatnim odcinku serii! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

To już ostatni odcinek 2. serii programu "The story of my life. Historia naszego życia". Gośćmi Katarzyny Montgomery będą Sławomir Zapała i jego żona Magdalena Kajra Kajrowicz.

Multimedia

"The story of my life. Historia naszego życia" sezon 2. odcinek 5. w piątek 30.11.2018 o godz. 22:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W ostatnim odcinku drugiej edycji programu "The story of my life. Historia naszego życia" usłyszymy wzruszającą historię miłości i zobaczymy niezwykłe metamorfozy najbardziej przebojowego małżeństwa w Polsce. Bohaterami odcinka będą gwiazda Rock Polo Sławomir i jego żona Kajra.

Nie tylko "Miłość w Zakopanem"! Sławomir Zapała jest aktorem! Gdzie zagrał? [GALERIA]Zobacz więcej

Katarzyna Montgomery zabierze parę w nadzwyczajną podróż. Wyruszą jako trzydziestolatkowie, potem zobaczą się jako sześćdziesięciolatkowie, a następnie dziewięćdziesięciolatkowie. Spróbują wyobrazić sobie, co ich czeka za 30 lat, a co może wydarzyć się w ich życiu za 60 lat. Jakie uczucia i emocje będą im towarzyszyć w programie? "The story of my life. Historia naszego życia" z udziałem Sławomira i Kajry w piątek 30 listopada o godzinie 22:05.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×