"The story of my life. Historia naszego życia" sezon 2. Sławomir jak Mel Gibson? Poznajcie sekret przebojowego małżeństwa! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W finale 2. sezonu "The story of my life. Historia naszego życia" gośćmi Katarzyny Montgomery będzie przebojowe małżeństwo - Kajra i Sławomir. Jak wyglądały początki ich znajomości? Jakich mężczyzn lubi Kajra i czy Sławomir był w jej typie?

Multimedia

"The story of my life. Historia naszego życia" sezon 2. odcinek 5. w piątek 30.11.2018 o godz. 22:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Bohaterami ostatniego odcinka „The Story Of My Life. Historia naszego życia” będą Sławomir i Kajra. Katarzyna Montgomery porozmawia z nimi o miłości. Para poznała się na studiach aktorskich w Krakowie, ale między tą dwójką zaiskrzyło dopiero po latach w Stanach Zjednoczonych.

Nie tylko "Miłość w Zakopanem"! Sławomir Zapała jest aktorem! Gdzie zagrał? [GALERIA]Zobacz więcej

Sławomir opowiedział prowadzącej o pierwszym wrażeniu, jakie wtedy zrobiła na nim Kajra. Jak oceniał swoje szanse na związek z wybranką jego serca? Czy był w typie Kajry? Zobaczcie fragment odcinka z udziałem przebojowego małżeństwa i przekonajcie się sami!

Zobacz galerię

Katarzyna Montgomery zabierze Kajrę i Sławomira w nadzwyczajną podróż. Wyruszą jako trzydziestolatkowie, potem zobaczą się jako sześćdziesięciolatkowie, a następnie dziewięćdziesięciolatkowie. Spróbują wyobrazić sobie, co ich czeka za 30 lat, a co może wydarzyć się w ich życiu za 60 lat. Jakie uczucia i emocje będą im towarzyszyć w programie? "The story of my life. Historia naszego życia" z udziałem Sławomira i Kajry w piątek 30 listopada o godzinie 22:05.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×