"The story of my life. Historia naszego życia" sezon 2. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - najmłodsza para w tej edycji [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski będą bohaterami 3. odcinka 2. sezonu "The story of my life. Historia naszego życia". Jak będą wyglądali za 30 i 60 lat? Co przygotowała swoim gościom Katarzyna Montgomery? Zobaczcie zwiastun!

Multimedia

"The story of my life. Historia naszego życia" sezon 3. odcinek 2. w piątek 16.11.2018 o godz. 22:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W podróż do przyszłości wyruszy najmłodsza para drugiej edycji "The story of my life. Historia naszego życia" - osiemnastolatek Adam Zdrójkowski i jego dziewiętnastoletnia dziewczyna Wiktoria Gąsiewska. Przeniosą się w czasie najpierw o 30 lat do roku 2048, na następnie o kolejne 30 lat do roku 2078.

Michał Koterski i Marcela Leszczak starsi o 25 i 50 lat! Jak będą wyglądać na starość? [DUŻO ZDJĘĆ] Zobacz więcej

Jak zareagują, kiedy zobaczą się w wieku swoich rodziców, a potem w wieku swoich dziadków? Transformacja tak młodych ludzi jak oni będzie na pewno spektakularna. Jakie jeszcze niespodzianki czekają Adama i Wiktorię w "The story of my life. Historia naszego życia"? To wszystko w trzecim odcinku programu Polsatu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×