“The Story Of My Life. Historia naszego życia”. Sławomir i Kajra jako para uroczych staruszków! Zobacz, jaka starość ich czeka! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W ostatnim odcinku “The Story Of My Life. Historia naszego życia” Katarzyna Montgomery zabrała w wyjątkową podróż w czasie Sławomira i Kajrę. Przebojowe małżeństwo przekonało się, jak będą wyglądać w wieku sześćdziesięciu i dziewięćdziesięciu lat. Zobaczcie parę starszych o 30 i 60 lat!

Multimedia

W “The Story Of My Life. Historia naszego życia” usłyszeliśmy wzruszającą historię miłości i zobaczyliśmy niezwykłe metamorfozy najbardziej przebojowego małżeństwa w Polsce. Ostatni goście w tym sezonie udali się nadzwyczajną podróż. Sławomir i jego żona wyruszyli w przyszłość jako trzydziestolatkowie, potem spotkali się jako sześćdziesięciolatkowie, a końcu zostali dziewięćdziesięciolatkami. Para poznała się na studiach aktorskich w Krakowie, ale między tą dwójką zaiskrzyło dopiero po latach w Stanach Zjednoczonych. Sławomir opowiedział Katarzynie Montgomery, jak wtedy oceniał swoje szanse na związek z wybranką jego serca. –Nie była to prosta sprawa z moim wyglądem. A wiesz co mi powiedziała? „Ja to lubię takich w typie Mela Gibsona” – zdradził z rozbawiony. Czy małżeństwo obawia się, że w przyszłości mogą nie być nie razem?

My nie wybieraliśmy się po wyglądzie, po zauroczeniach. To była świadoma, jasna decyzja. Bardzo długo przyjaźniliśmy się. Sama decyzja o ślubie była bardzo przemyślana, czy chcemy. Jak się mówi A, to się mówi B. My nie uznajemy rozwodów – oznajmiła Kajra.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner starsi o 20 i 40 lat. Zobacz, jak wyglądają! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Szybko upływający czas w programie zawsze budzi ogromne zdumienie wśród bohaterów. Jak Sławomir i Kajra zareagowali na spotkanie po 30 latach? -Myślałam, że ty łysy będziesz, ja się nastawiłam – dziwiła się Kajra. –Widzisz, co „piniądze” mogą – śmiał się Sławomir.

Co może być dla pary ważne, jak będą sześćdziesięciolatkami? -Mam nadzieję, że w końcu będziemy wtedy chodzić na randki – zdradziła Kajra. -Może będę miał kryzys wieku średniego i będę chciał mieć kabriolet albo motor - rozmyślał Sławomir.

Przemiana o 60 lat wzruszyła artystę. –Na pewno byśmy zwolnili. Wtedy cieszy cię najmniejsza rzecz, że się obudziłaś, że wstałaś, że przeszliśmy kawałek, że mamy siebie. Chciałbym dożyć starości. Chciałbym to wszystko przejść z tobą do końca – mówił poruszony Sławomir.

Nie tylko "Miłość w Zakopanem"! Sławomir Zapała jest aktorem! Gdzie zagrał? [GALERIA]Zobacz więcej

Przy okazji tej zmiany Kajra zdradziła, że receptą na ich szczęśliwy i udany związek jest poczucie humoru. Sławomir dorzucił jeszcze do wspólnego przepisu bardzo ważny składnik. –Mam taką zasadę i chciałbym, żeby mi się udało w naszym życiu też wprowadzić, że nie jestem najważniejszy. Jestem po to, żeby być dla niej, żeby jej pomóc, żeby ją ochronić, żeby się czuła dobrze i bezpiecznie. Jak to się uda, to będzie nagroda.Chciałabym się uśmiechać na starość – wzruszyła się Kajra. -Bardzo się cieszę, że się znaleźliśmy i nie odpuściliśmy – podsumowała.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia Sławomira i Kajry jako pary uroczych staruszków! Sprawdźcie, jaka starość ich czeka!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aron (gość)

    Ten program Historia Naszego Życia.To jedna wielka ściema , nikt nie jest wstanie do końca przewidzieć jak będzie wyglądał na starość...*

    01.12.2018 18:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×