"The Third Day". Jest już zwiastun nowego serialu grozy od HBO! W rolach głównych Jude Law i Naomi Harris

Jude Law zagra w kolejnym serialu HBO! "The Third Day" opowie o tajemniczej wyspie. Co już wiemy o tej produkcji? Kiedy premiera? Sprawdź szczegóły i zobacz zwiastun!

Multimedia

HBO w ostatnich latach wyprodukowało kilka świetnych serialu, które potrafiły wyłamać się z tradycyjnych schematów. Wystarczy wymienić takie produkcje jak "Czarnobyl", "Młody papież" czy "Westworld". Czy kolejny serial będzie równie udany?

Enigmatyczne opisy i zdjęcia z nowych odcinków. Co oznaczają?Zobacz więcej

Już wkrótce swoją premierę będzie miał serial "The Third Day", którego akcja będzie rozgrywać się na tajemniczej wyspie nieopodal Anglii. Jej mieszkańcy żyją w całkowitym odizolowaniu od współczesnego świata, lecz już wkrótce odwiedzą ich goście.

"The Third Day" - zwiastun:

Jednym z nich będzie Sam (w tej roli Jude Law), który szybko zostanie przytłoczony zwyczajami panującymi w lokalnej społeczności. Droga ucieczki zostanie jednak odcięta i mężczyzna będzie musiał zmierzyć się z nową sytuacją i demonami z przeszłości.

Na wyspie pojawi się także Helen (Naomie Harris), zatwardziała outsiderka, która przybywa na obce terytorium w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące ją pytania. Zamiast tego wywołuje wojnę, która może zadecydować o dalszych losach społeczności.

Historia Mesjasza została rozpisana na kilka sezonów! Kiedy nowe odcinki?Zobacz więcej

Serial będzie liczył 6 odcinków i zostanie podzielony na dwie części - "Lato" i "Zima". Pierwsza z nich skupi się na postaci Sama, a druga opowie o losach Helen. "The Third Day" zostanie wyreżyserowany przez Marca Mundena i Philippę Lowthrope. Oprócz Lawa i Harris na ekranie pojawią się tacy aktorzy jak Katherine Waterston, Freya Allan, Emily Watson, Paddy Considine oraz John Dagleis.

Światowa premiera serialu "The Third Day" zaplanowana jest na 11 maja 2020 roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×