"The Third Day". Jude Law zagra w nowym serialu HBO! Będzie kolejny hit?

HBO i telewizja Sky rozpoczynają pracę nad nowym, mrocznym serialem. W roli głównej zagra Jude Law. Sprawdź, co już wiadomo o "The Third Day"!

Multimedia

Wielki sukces serialu "Czarnobyl" sprawił, że HBO postanowiło iść za ciosem i razem z brytyjską telewizją Sky rozpoczyna pracę na kolejnym mrocznym serialem. Nowa produkcja będzie liczyła sześć odcinków, a w roli głównej zagra sam Jude Law.

Netflix, HBO GO i telewizja szykują gorące hity! Które seriale warto obejrzeć latem?Zobacz więcej

"The Third Day" opowiadać będzie o losach Sama, który przez przypadek trafi na tajemniczą wyspę znajdującą się niedaleko Anglii. Na miejscu spotka tajemniczych osadników, którzy nie utrzymują żadnych kontaktów z zewnętrznym światem. Rytuały dnia codziennego odizolowanej wyspy zaczną przytłaczać głównego bohatera, któremu rzeczywistość zacznie mieszać się z bolesnymi wspomnieniami. Sam szybko znajdzie się na granicy obłędu...

"Gra o tron" czy "Czarnobyl"? Sprawdź, co Polacy najchętniej oglądali w maju!Zobacz więcej

Za nowy serial odpowiadać będą scenarzysta Dennis Kelly i reżyser Marc Munden, którzy mieli już okazję współpracować przy bardzo wysoko ocenianym brytyjskim serialu "Utopia". Odtwórca głównej roli, Jude Law, znany jest głównie z ról filmowych, lecz w ostatnich latach największe uznanie przyniosła mu rola Lenny'ego Belardo w serialu "Młody papież", który także został stworzony przez HBO.

Produkcja serialu rozpocznie się w lipcu bieżącego roku. Premiera produkcji w HBO i HBO GO planowana jest na 2020 rok.

Czy będzie 2. sezon? Twórca serialu odpowiada stanowczo!Zobacz więcej

Najlepsze seriale zagraniczne według gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×