"The Umbrella Academy" - będzie spin-off? Netflix może być zainteresowany, ale jest jeden warunek!

Świat przedstawiony w serialu "The Umbrella Academy" jest naprawdę ogromny i ma potencjał na dalsze rozwinięcie. Czy spin-off "The Umbrella Academy" kiedyś powstanie? Showrunner serialu twierdzi, że Netflix może być nim zainteresowany, ale jest jeden warunek. Jaki?

Multimedia

"The Umbrella Academy" to popularny serial Netfliksa oparty na wyróżnionej nagrodą Eisnera serii popularnych komiksów i powieści graficznych stworzonej i napisanej przez Gerarda Waya (frontmana zespołu My Chemical Romance), zilustrowanej przez Gabriela Bá i wydawanej przez Dark Horse Comics.

Gerard Way jest obecnie zajęty pracą nad czwartym tomem głównego komiksu, a we wrześniu planuje wydać jeszcze wyczekiwany spin-off dotyczący Klausa Hargreevesa. W jednym z ostatnich wywiadów zasugerował już, że reszta rodzeństwa również może liczyć na solowe historie.

Superbohaterowie w ochronnych maseczkach. Zobacz wyjątkowe plakatyZobacz więcej

Tymczasem showrunner serialu "The Umbrella Academy" - Steve Blackman przyznał, że Netflix może być zainteresowany spin-offami serialu. W wywiadzie dla Digital Spy ujawnił, że tak długo, jak widzowie będą chcieli oglądać przygody rodzeństwa Hargreevesów, istnieje możliwość, aby ich historie trafiły do biblioteki serwisu w odrębnych formach.

Myślę, że Klaus i Ben lub Klaus i Diego [...] Mógłbym zrobić z nimi spin-off, obejmujący cztery lub sześć odcinków i byłoby wspaniale. Wiadomo, że nigdy nie chcesz z czymś przesadzić. Ale jeśli jest zainteresowanie, a aktorzy byliby na to gotowi, to my również. W końcu uwielbiamy razem pracować. - wyznał.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×