"The Umbrella Academy". Nieszczęścia chodzą szóstkami. Zobacz zapowiedź nowego serialu Netflixa! Kiedy premiera "The Umbrella Academy"? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Netflix zaprezentował pierwszą zapowiedź serialu "The Umbrella Academy" opartego na serii popularnych, wyróżnionych nagrodą Eisnera komiksów i powieści graficznych stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya. Kiedy premiera "The Umbrella Academy"?

Multimedia

Serial „The Umbrella Academy” jest oparty na serii popularnych, wyróżnionych nagrodą Eisnera komiksów i powieści graficznych stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya („My Chemical Romance”), zilustrowanych przez Gabriela Bá i wydanych przez Dark Horse Comics.

O czym jest "The Umbrella Academy"?

Tego samego dnia 1989 roku niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że żadna z nich nie była wcześniej w ciąży. Siedmioro dzieci adoptuje przemysłowiec-miliarder sir Reginald Hargreeve, który postanawia przygotować je do misji ocalenia świata. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Gdy dzieci weszły w wiek nastoletni, rodzinne więzy osłabły, a każdy z członków drużyny poszedł w swoją stronę. Teraz sześcioro ocalałych ponownie nawiązuje ze sobą kontakt na wieść o śmierci Hargreeve’a. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya i Numer Pięć wspólnie próbują rozwikłać tajemnicę śmierci swojego ojca. Ze względu na dzielące ich różnice osobowościowe i mocno odmienne umiejętności, a także mroczne widmo globalnej apokalipsy, członkowie rodziny znów zaczną się jednak od siebie oddalać.

W "The Umbrella Academy" występują Ellen Page, Tom Hopper, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, David Castañeda, Aidan Gallagher, Cameron Britton i Mary J. Blige.

"Berlińskie psy". Kolejny kiepski serial od Netflix? Warto obejrzeć "Dogs of Berlin"?Zobacz więcej

"The Umbrella Academy" - kiedy premiera?

„The Umbrella Academy” zadebiutuje na Netflix już 15 lutego. Producentem wykonawczym i showrunnerem jest Steve Blackman („Fargo”, „Altered Carbon”). Produkcją wykonawczą "The Umbrella Academy"zajęli się też: Jeff F. King („Hand of God”), firma Bluegrass Television oraz Mike Richardson i Keith Goldberg ze studia Dark Horse Entertainment. Współproducentami wykonawczymi są Gerard Way i Gabriel Bá.

"The Umbrella Academy" - zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×