"The Umbrella Academy" sezon 2. Zwiastun nowych odcinków zapowiada kolejną katastrofę? Co się wydarzy?

Netflix zaprezentował zwiastun 2. sezonu "The Umbrella Academy". W nowych odcinkach niezwykła rodzinkę czekają jeszcze dziwniejsze problemy. Co się wydarzy?

Multimedia

W poprzednim sezonie "The Umbrella Academy" rodzeństwo zostało rozrzucone w czasie na przestrzeni trzech lat od 1960 roku, wokół Dallas w stanie Teksas. Pięć wylądował jako ostatni, w samym środku katastrofy atomowej, która jest skutkiem zakłócenia linii czasu przez grupę.

Netflix podaje datę premiery nowych odcinków! Wyjątkowi superbohaterowie powracają!Zobacz więcej

W 2. sezonie Akademia będzie musiała się jakimś sposobem znowu zebrać, odkryć, co wywołało katastrofę, zapobiec jej, a później powrócić do teraźniejszości, żeby nie dopuścić do drugiej apokalipsy — unikając przy tym zamachów ze strony trójki bezlitosnych zabójców ze Szwecji.

Ta sama dziwna rodzina. Jeszcze dziwniejsze problemy. „The Umbrella Academy” powraca 31 lipca. - zapowiada Netflix na Youtube.

Zwiastun 2. sezonu "The Umbrella Academy" ujawnia, że wszystko ma związek z zabójstwem Johna F. Kennedy’ego.

Zobacz galerię

"The Umbrella Academy" - o czym jest?

Tego samego dnia 1989 roku niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że żadna z nich nie była wcześniej w ciąży. Siedmioro dzieci adoptuje przemysłowiec-miliarder sir Reginald Hargreeve, który postanawia przygotować je do misji ocalenia świata. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Gdy dzieci weszły w wiek nastoletni, rodzinne więzy osłabły, a każdy z członków drużyny poszedł w swoją stronę. Teraz sześcioro ocalałych ponownie nawiązuje ze sobą kontakt na wieść o śmierci Hargreeve’a. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya i Numer Pięć wspólnie próbują rozwikłać tajemnicę śmierci swojego ojca. Ze względu na dzielące ich różnice osobowościowe i mocno odmienne umiejętności, a także mroczne widmo globalnej apokalipsy, członkowie rodziny znów zaczną się jednak od siebie oddalać.

Serial „The Umbrella Academy” jest oparty na serii popularnych, wyróżnionych nagrodą Eisnera komiksów i powieści graficznych stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya („My Chemical Romance”), zilustrowanych przez Gabriela Bá i wydanych przez Dark Horse Comics. Producentem wykonawczym i showrunnerem serialu, wyprodukowanego na zlecenie Netflix przez Universal Cable Productions, jest Steve Blackman („Fargo”, „Altered Carbon”). Za produkcję odpowiadają również: Jeff F. King, Mike Richardson i Keith Goldberg, Gerard Way i Gabriel Bá.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×