"The Umbrella Academy". Trzeci sezon już dostępny. Zebraliśmy pierwsze opinie widzów! Warto oglądać?

W środę, 22 czerwca, premierę na Netfliksie miał długo wyczekiwany 3. sezon "The Umbrella Academy". Pomimo że nowe odcinki pojawiły się w środku tygodnia, wielu widzów jest już po ich seansie. Jakie opinie zbiera najnowsza odsłona serialu z Elliottem Page'm w roli głównej?

Multimedia

"The Umbrella Academy 3". Najnowszy sezon już dostępny. Mamy pierwsze opinie fanów! Warto oglądać?

W środę, 22 czerwca, premierę na Netfliksie miał długo wyczekiwany 3. sezon "The Umbrella Academy". Pomimo że nowe odcinki pojawiły się w środku tygodnia, wielu widzów jest już po ich seansie. Jakie opinie zbiera najnowsza odsłona serialu z Elliottem Page'm w roli głównej? Już pierwsze minuty pierwszego odcinka wzbudziły w fanach wiele emocji. Na razie wygląda na to, że samych pozytywnych.

Świetna scena tańca z "Footloose" na początku 3. sezonu "The Umbrella Academy". Po prostu musiałem to z siebie wyrzucić.

Czekajcie. Scena z tańcem z "Footloose". Uwielbiam to

Jeśli nie oglądasz "The Umbrella Academy", wiele tracisz. Pierwsze 15 minut nowego sezonu są DOKŁADNIE tym, czym powinny być i jestem tak podekscytowany na resztę #UmbrellaAcademyS3

Płaczę na scenie tranzycji Victora. Jestem tak dumna z Elliotta i tak zadowolona, że serial był tak tak tak wspierający. Ta scena znaczy tak wiele

Pierwsze sceny są też dla widzów dużym zaskoczeniem.

Pierwsze 5 minut pierwszego odcinka 3. sezonu i co tu do cholery się dzieje

Przypominamy, że 3. sezon rozpoczyna się po tym, jak członkom Akademii Umbrella udało się nie dopuścić do końca świata w 1963 roku. Wracają więc do swojego teraźniejszego domu w przekonaniu, że zapobiegli apokalipsie i raz na zawsze zresetowali czasoprzestrzeń.

Po krótkiej przerwie na świętowanie szybko okazuje się jednak, że sytuacja uległa sporej (no dobrze — całkowitej) zmianie. Na scenę wkracza bowiem Akademia Sparrow. Jej sprytni, eleganccy i przyjemni jak papier ścierny członkowie natychmiast ścierają się z Akademią Umbrella w brutalnej walce, która w ostatecznym rozrachunku okazuje się jednak najmniejszym problemem dla wszystkich zainteresowanych.

A co Wy myślicie o 3. sezonie "The Umbrella Academy"?

"Dom z papieru: Korea" i "The Umbrella Academy" to nie wszystko. Sprawdź, co jeszcze warto oglądać w czerwcu!Zobacz więcej

Zajrzyj do naszej galerii i zobacz zdjęcia z najnowszych odcinków!

Co będzie z Vanyą w 3. sezonie? Szczegóły zostały ujawnione!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×