"The Undoing". Nicole Kidman i Hugh Grant w nowym miniserialu HBO! O czym będzie? [KIEDY PREMIERA, ZDJĘCIA]

Nicole Kidman oraz Hugh Grant znaleźli się w obsadzie nowego miniserialu produkcji HBO "The Undoing", który powstanie na podstawie książki "You Should Have Known" autorstwa Jean Hanff Korelitz. Twórcą tej produkcji jest David E. Kelley ("Wielkie kłamstewka").

Multimedia

"The Undoing" - o czym jest?

Grace Sachs żyje tak, jak zawsze chciała. Jest odnoszącą sukcesy terapeutką, ma oddanego męża, a jej syn uczęszcza do elitarnej prywatnej szkoły w Nowym Jorku. Nieoczekiwanie jej świat wywraca się do góry nogami, a ona sama musi uporać się z gwałtowną śmiercią w swoim otoczeniu i zaginięciem męża, który nie był tym, za kogo go uważała. Sytuacji nie pomaga fakt, że sprawa ma charakter publiczny. Przerażona i pozostawiona samej sobie Grace zdaje sobie sprawę z tego, że sprzeniewierzyła się radom, które sama dawała innym. Teraz z myślą o sobie i dziecku musi zbudować cały swój świat na nowo.

Historia amerykańskiego bossa mafii, polskie perełki oraz "Pieśń lodu i ognia" na ekranie. Oto najlepsze seriale HBO! [GALERIA]Zobacz więcej

Scenarzystą, showrunnerem i producentem miniserialu HBO The Undoing jest David E. Kelley, który stworzył wcześniej m.in. serial HBO "Wielkie kłamstewka" czy popularną produkcję "Ally McBeal". Obok niego funkcje producentów pełnią Nicole Kidman, Per Saari z ramienia Blossom Films, Bruna Papandrea poprzez Made Up Stories oraz Susanne Bier, która jest także reżyserem tego projektu.

Miniserial powstanie na podstawie książki "You Should Have Known" autorstwa Jean Hanff Korelitz, wydanej w Polsce pod tytułem "Nie chciałaś wiedzieć". HBO póki co nie podaje planowanej daty premiery "The Undoing".

"The Undoing" - obsada

W nowym miniserialu HBO w głównych rolach pojawi się dwójka popularnych aktorów. Będą to:
- Nicole Kidman (serial HBO "Wielkie kłamstewka"), która wcieli się w rolę Grace Sachs - kochającej żony, oddanej matki i odnoszącej sukcesy terapeutki, której życie rozpada się na kawałki, gdy odkrywa przeszłość swojego męża;
- Hugh Grant (miniserial "Skandal w angielskim stylu"), który wystąpi na ekranie jako Jonathan Sachs, uznany onkolog dziecięcy, oddany mąż i ojciec. Jego przeszłość zostaje poddana wnikliwej analizie, kiedy mężczyzna nagle rozpływa się w powietrzu, co prowadzi do serii zaskakujących odkryć.

Nowy serial z Hugh Grantem oraz Benem Whishawem w rolach głównych! Kiedy premiera w Polsce? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×