"The Voice Kids 2" BITWY 1. Baron i Tomson wybrali finałową trójkę swojej drużyny! Kto przeszedł do odcinków LIVE?

BITWY w programie "The Voice Kids 2" czas rozpocząć! Na pierwszy ogień idzie drużyna Barona i Tomsona! Kto okaże się najlepszy? Kto przeszedł do kolejnego etapu? Sprawdźcie, co się wydarzyło w "The Voice Kids 2"!

Multimedia

Jako pierwsi na scenie pojawili się Wiktoria, Maria oraz Oliwia. Dziewczyny musiały zmierzyć się z numerem "Problem" Ariany Grande. To było tak gorące, że chłopaki będą mieć ogromny problem - krótko skomentowała występ Cleo. Wiktoria najbardziej panuje nad swoim głosem - dodał Dawid Kwiatkowski. Baron i Tomson zdecydowali, że do kolejnego etapu przechodzi Wiktoria Gabor.

W drugiej scenicznej walce zmierzyli się Amelia, Mateusz oraz Gabrysia. Trio zmierzyło się z piosenką "Wieża Babel" z musicalu "Metro". Będziecie gwiazdami i tego wam życzę - krótko powiedział po występie Dawid Kwiatkowski. Do kolejnego etapu przeszła Amelia.

Pierwsze starcie w ekipie Tomsona i Barona!Zobacz więcej

Następnie na scenie pojawili się Aleksandra, Julia oraz Dominika, które zmierzyły się z jednym z hitów Katy Perry. Wcisnęło mnie w fotel - powiedziała po występie Cleo. Do kolejnego etapu przeszła Julia.

Michał, Nandi i Pola zaśpiewali piosenkę Margaret pt. "Byle jak". Wybór z tej trójki nie był prosty, ale Baron i Tomson zdecydowali, że do kolejnego etapu idzie Michał Szczurek.

Sebastian, Łucja oraz Mateusz utworzyli kolejne trio. Łucja, dla mnie dzisiaj byłaś najlepsza - powiedział po występie Dawid Kwiatkowski. Baron i Tomson postanowili, że w kolejnym etapie spotkają się z Łucją Kanią!

Drużyna Tomsona i Barona śpiewa piosenkę "Zaufaj"! Zobacz więcej

Ostatnią trójkę utworzyli Lena, Stanisław oraz Elena, którzy zmierzyli się z dawnym przebojem The Jackson 5 pt. "ABC". Pięknie zaśpiewane - krótko powiedział Dawid Kwiatkowski. Baron i Tomson zdecydowali, że do kolejnego etapu przeszła Lena Marzec.

THE VOICE KIDS 2 - SING OFF

Łucja Kania zaśpiewała piosenkę pt. "Say something". Następnie scenę przejęła Amelia Jaworowska, która zaśpiewała piosenkę "Naprawdę chcę". Julia Kozik zaśpiewała piosenkę pt. "Flame". Michał Szczurek porwał scenę jako czwarty. Wiktoria Gabor pojawiła się na scenie jako piąta. Na koniec mikrofon przejęła Lena Marzec. Baron i Tomson zdecydowali, że dalej z nimi zostają Lena Marzec, Wiktoria Gabor oraz Michał Szczurek.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Trenerzy najlepiej wiedzą kogo maja wybrać, i napewno dobrze wybrali!

    15.02.2019 11:54
  • dlk (gość)

    Szkoda, że Maria nie przeszła. Z drugiej strony to dla niej lekcja pokory, bo jednak widziałem jej zachowanie po zaśpiewaniu przez nią piosenki na Przesłuchaniach.

    10.02.2019 14:00
  • Stach - ta trójka co przeszła do finału do żenada (gość)

    Chylisz czoła przed czymś takim? Chyba jesteś niedorozwinięty umysłowo.

    08.02.2019 01:57
  • Luna - ale ciebie głupol (gość)

    Ta trójka to nieporozumienie. Chyba całkiem straciłaś rozum skoro bronisz tego bezmyślnego wyboru.

    08.02.2019 01:55
  • To było ustawione (gość)

    Wybrać Michała zamiast Poli to żenada i głupota. To samo wybór Wiktorii zamiast Marysi.

    08.02.2019 01:54
  • Do głupiego Tadka (gość)

    @Tadek Ty głupolu. Akurat Marysia najlepiej nadaje się na scenę. Ma świetną osobowość i talent. Natomiast te dwa dziwaki przepuściły jakąś przeciętną Wiktorię.

    08.02.2019 01:53
  • Żenujące wybory Tomsona i Barona (gość)

    Odrzucili Polę i Marię. Dwie najlepsze ze swojej drużyny. Przepuścili do finału samych przeciętniaków, którzy nic ciekawego sobą nie reprezentują. Jeśli chcieli rozwalić swoją drużynę i obniżyć poziom programu, to im się udało.

    08.02.2019 01:50
  • Stach (gość)

    Maja wszczycy racje ale ja mam od dawna faworytow i jak narazie jest po mojej mysli Wszystkie dzieciaki sa nisamowite no ale nie stety laureat pozostanie jeden. Chyle czola przed uczestnikami i przed organizatorem.

    05.02.2019 16:21
  • Cdcgs (gość)

    Ddhsghx

    04.02.2019 19:47
  • Brak slow (gość)

    Ludzie co piszecie że jest to ustawione wieście jebnijcie się w łeb i zastanówcie się co piszecie dla nie Wiktoria założyła jak najbardziej na ten finał bo ma naprawdę fajny każdy z nich zasłużył na to więc nie pierdolnie takich rzeczy

    03.02.2019 21:36
  • Luna (gość)

    Dla mnie trojka idealna! 😍 Nie dość, że wspaniale śpiewające dzieci to jeszcze wspaniale wychowane. Grzeczne, ułożone i mile :) aaa i była taka jedna panna, która zaśpiewała tak bardzo BYLE JAK, że aż się na nią patrzeć i słuchać nie dało.. :D

    03.02.2019 20:31
  • Adam (gość)

    Myślałem ze w programie dla dzieciaków nie ma przekrętów i układów ale jednak są, bo nie ogarniam wyboru Michała !!! Przecież wszyscy słyszeli kto lepiej zaśpiewał !!!

    03.02.2019 19:24
  • Tadek (gość)

    Dla niektórych pewnych siebie, przemądrzałych dziewczynek -lekcja pokory. Prawda Marysia ?

    03.02.2019 17:03
  • AZI (gość)

    Nie wiem co ma znaczyć komplementowanie urody Wiktorii,mnie osobiście nie zachwyca,wszystkie dzieci są ładne, to jest konkurs piosenki nie piękności.

    03.02.2019 16:30
  • Roxie (gość)

    Moim zdaniem Wiktoria wygrywa Voice Ale Michał też i PRZESTAŃCIE po nim jeździć. Pozdrawiam!!

    03.02.2019 16:26
  • . (gość)

    Chciałabym żeby do finału przeszła Lena Łucja i Amelka. Fajnie że przeszła Lena, W sumie zamiast Wiktorii wolałabym Amelkę, A Michał też śpiewa dobrze, ale ja bym go nie wybierała.

    03.02.2019 16:13
  • Łucja Kaczkowyska (gość)

    Michała?! Jejku... Tylko nie to...

    03.02.2019 13:53
  • Ola (gość)

    Zachwyca mnie Wiktoria.Wie co robi, szanuje koleżanki na scenie.Nie popisuje sie Bravo bravo bravo .

    03.02.2019 13:03
  • Andrzej (gość)

    Ten Michał to chyba jakieś plecy ma u nich skoro przeszedł dalej do ze śpiewem to u niego słabo . Z jego trójki powinna była przejść Pola

    03.02.2019 12:27
  • Irena (gość)

    Nie podoba mi się że wybrali Wiktorię zaśpiewała najgorzej. Nie spodziewałam się tego po Tomsonie.

    03.02.2019 11:37
NowszeStarsze