"The Voice Kids 2" BITWY 2. Cleo zapowiada Bitwy w swojej drużynie. Co pomogło jej podjąć decyzję?

Z wykształcenia architekt krajobrazu, piosenkarka i autorka tekstów, która w wolnych chwilach projektuje ubrania, maluje... i siedzi za sterami własnego helikoptera! Sprawdźcie, co jeszcze skrywa przed nami Cleo! Co Trenerka "The Voice Kids" mówi o Bitwach w swojej drużynie?

Multimedia

"The Voice Kids" sezon 2. - BITWY 2 - w sobotę, 9.02.2019 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Cleo to wokalistka i autorka tekstów, co pochłania jej obecnie najwięcej czasu. Dwa autorskie albumy piosenkarki pokryły się platyną. Jednak nie każdy wie, że w drodze na szczyt wokalistka pierwsze muzyczne kroki stawiała w chórze gospel o nazwie Soul Connection. Co ciekawe w jednym z odcinków "The Voice Kids" Cleo przyznała również, że kiedyś śpiewała z raperami. Udzielała się przede wszystkim w chórkach, śpiewając refreny w ich utworach. Choć nie pasowała do hip-hopowego świata, to raperzy cieszyli się, że mogła dodać kobiecy "czarny" wokal do swoich nagrań.

Cleo łagodzi temperamenty pozostałych Trenerów? Co mówi Dawid? [WIDEO]Zobacz więcej

Jak sama podkreśla, od wczesnych lat dziecięcych bardziej interesowały ją artystyczne zajęcia takie jak malarstwo, taniec czy muzyka. I każde z nich odegrało w życiu Cleo ważną rolę. Jaką? Jeszcze przed początkiem kariery muzycznej, artystka kierowana zamiłowaniem do malarstwa zdecydowała się na studia z architektury krajobrazu na SGGW. Ta pasja pozostaje niezmiennie obecna w życiu wokalistki. Przed kilkoma laty na specjalne życzenie fanów artystka pochwaliła się talentem malarskim. Na serwisach społecznościowych opublikowała obraz własnego autorstwa, czym wzbudziła duże poruszenie i podziw. W programie "The Voice Kids" przyznała: malowanie obrazu to jest troszeczkę jak śpiewanie. I tak naprawdę każda sfera artystyczna daje nam pełne pole do popisu. Jak widać obie pasje udaje jej się doskonale ze sobą łączyć.

Pomimo licznych artystycznych zdolności, Cleo jak prawdziwa kobieta renesansu wciąż nie przestaje zadziwiać. Ciągłe przemieszczanie pomiędzy planem zdjęciowym "The Voice Kids" a koncertami sprawiło, że piosenkarka, by zaoszczędzić na czasie, wybrała podróże samolotem. To był początek prawdziwej pasji, który skłonił później artystkę do zakupu własnego helikoptera - Cleo-Lotu. Co więcej, ostatnio jurorka pochwaliła się także licencją pilota helikoptera, a swoje podniebne umiejętności zaprezentowała w klipie do utworu "Pali Się!". Singiel promuje ostatnią płytę Cleo o tytule "Bastet", która niedawno pokryła się podwójną platyną.

Cleo o poziomie uczestników 2. edycji. Co zaskoczyło ją najbardziej? Zobacz więcej

Jak wyglądały przygotowania do Bitew w drużynie Cleo? Co Trenerka mówi o swoich podopiecznych i w jaki sposób dobierała im repertuar? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×