"The Voice Kids 2" BITWY 2. Drużyna Cleo jako "Łowcy gwiazd"! Dawid i Afro też śpiewają!

Czas na Bitwy w drużynie Cleo! Zanim dzieciaki staną do "walki", wspólnie ze swoją Trenerką zaśpiewają jej wielki hit "Łowcy gwiazd". Ten występ trzeba zobaczyć! "The Voice Kids" już w sobotę!

Multimedia

"The Voice Kids" sezon 2. - BITWY 2 - w sobotę, 9.02.2019 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Już za chwilę Bitwy i Sing Off w drużynie Cleo! W kulisach lekkie poddenerwowanie, a Trenerka powoli niecierpliwi się w swoim fotelu, bo przed nią nie lada wyzwanie. W najbliższym odcinku "The Voice Kids" będzie musiała pożegnać aż piętnastu swoich podopiecznych i wybrać trzy małe gwiazdy, które będą reprezentować ją w Finale.

Cleo zapowiada Bitwy w swojej drużynie. Co pomogło jej podjąć decyzję?Zobacz więcej

Jak wszyscy wiemy, Cleo ma jedną zasadę – nie szuka gwiazd w dzień, bo one nocą są, dlatego gdy zegar wybije magiczną godzinę 20:05, a słońce schowa się za chmury, rozpocznie się decydujące starcie w teamie Trenerki. Zanim jednak dzieciaki zaprezentują się w tercetach, wspólnie z Cleo zaśpiewają jej wielki przebój "Łowcy gwiazd".

Tym występem pokażą, że każdy jest z innej planety, każdy ma głos jak po horyzont, a razem sięgną gwiazd. Nawet Dawid Kwiatkowski oraz Baron i Tomson dali wciągnąć się w tę gwiezdną historię. Tylko popatrzcie!

Cleo łagodzi temperamenty pozostałych Trenerów? Co mówi Dawid? [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×