"The Voice Kids 2". Carla Fernandes - z mikrofonem przez życie. Będzie czarnym koniem drużyny Dawida?

Na ostatnich Przesłuchaniach w ciemno pojawiła się Carla Fernandes. Piękna nastolatka zdominowała scenę i rozkochała w sobie widzów i Trenerów. Ma szanse wygrać 2. edycję "The Voice Kids"?

Multimedia

"The Voice Kids" sezon 2. w soboty o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Carla Fernandes to dziewczynka jak z bajki. Śpiewa jak z bajki, wygląda jak z bajki i wszystko wskazuje na to, że jej kariera w programie "The Voice Kids" również będzie układała się bajkowo. Ta uczestniczka swoją oryginalną urodę zawdzięcza tacie, który jest w połowie Portugalczykiem a w połowie Hiszpanem. Z kolei po mamie odziedziczyła miłość do muzyki.

Znamy już pełny skład drużyn! Sprawdźcie, jakie diamenty będą teraz szlifować trenerzy! Zobacz więcej

Pierwszy kontakt z melodiami miała bardzo wcześnie - w trakcie ciąży jej mama namiętnie słuchała Chopina i Mozarta. Efekt tego jest taki, że teraz Carla śpiewa zawsze i wszędzie, a bliscy żartobliwie mówią o niej, że urodziła się z mikrofonem w ręku. Choć w przyszłości planuje zostać projektantką wnętrz, to w szkole również odnosi sukcesy wokalne.

Podążając za ciosem, w wieku piętnastu lat, zgłosiła się na Przesłuchania w Ciemno do "The Voice Kids". Jak jej poszło? Znakomicie! Po zaśpiewaniu piosenki Eda Sheerana trafiła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Razem zdominują 2. edycję "The Voice Kids"?

Za nami ostatnie przesłuchania w drugiej edycji programu! Kto zachwycił jurorów?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×