"The Voice Kids 2". Cleo ocenia poziom uczestników 2. edycji! Co zaskoczyło ją najbardziej?

Cleo zadebiutowała jako Trenerka w "The Voice Kids". Ma już za sobą Przesłuchania w ciemno, może więc podsumować swój czas spędzony w fotelu trenerskim. Jak ocenia poziom uczestników?

Multimedia

"The Voice Kids" sezon 2. w soboty o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W 2. edycji "The Voice Kids" Trenerami po raz kolejny są Baron&Tomson oraz Dawid Kwiatkowski. Zamiast Edyty Górniak w trzecim fotelu zasiada Cleo. Wokalistka od razu wpasowała się w "kidsowy" team i czuje się w nim jak ryba w wodzie!

Cleo łagodzi temperamenty pozostałych Trenerów? Co mówi Dawid? [WIDEO]Zobacz więcej

Cleo od początku podkreślała, że uwielbia dzieci, a swoich wyborach kieruje się emocjami. Chętnie też śpiewa uczestnikom, mając nadzieję, że to zwabi ich do jej drużyny. A jak ocenia poziom dzieciaków w 2. edycji "The Voice Kids"?

- Jest niesamowicie wysoki! Przyznam szczerze, że jest bardzo ciężko podejmować tu decyzje, bo czasami to są ułamki sekund kiedy my musimy powiedzieć "tak, przechodzisz dalej". Mnie jest ogromnie ciężko się zdecydować ponieważ dzieciaki mają ogromny talent. Z drugiej strony cieszę się, bo dzięki temu programowi możemy wyławiać te największe perły - wskazuje Cleo. Co jeszcze nam powiedziała? Zobacz wideo!

Fan Elvisa i zbuntowana księżniczka. Te dzieciaki mają moc! Kto przeszedł dalej? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×