"The Voice Kids 2". Dzieciaki z drużyny Dawida Kwiatkowskiego o tym, dlaczego wybrały go na swojego Trenera

Ostatnie Bitwy w 2. edycji "The Voice Kids" należą do drużyny Dawida Kwiatkowskiego, który zasiada w fotelu trenerskim po raz drugi. Sprawdź, co o swoim Trenerze powiedziały nam dzieciaki z drużyny Dawida w 2. edycji "The Voice Kids"!

Multimedia

"The Voice Kids" sezon 2. - BITWY 3 - w sobotę, 16.02.2019 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Drużyna Dawida Kwiatkowskiego przygotowuje się do Bitew i występów w strefie Sing Off. To ostatni odcinek przed Finałem 2. edycji "The Voice Kids". Podobnie, jak w poprzedniej odsłonie show, dzieci chętnie wybierały Dawida na swojego Trenera. Dlaczego?

Dawid Kwiatkowski nie będzie już "dobrym wujkiem" dla uczestników? "Było ciężko" [WIDEO]Zobacz więcej

Większość uczestników przyznaje, że nie mieli wątpliwości, że to właśnie Dawid Kwiatkowski powinien być ich opiekunem w programie. Inni wahali się m.in. dlatego, że w tej edycji do składu trenerskiego dołączyła Cleo. Wszyscy zgodnie przyznają jednak, że ani przez chwilę nie żałowali swojego wyboru.

- Lubię jak Dawid śpiewa i od pierwszej edycji chciałem do niego iść - wskazuje Paweł Szymański. - Dawid jest super Trenerem - dodaje młody wokalista. - Stwierdziłam, że pójdę do Dawida i nie żałuję tego wyboru, bo jest ambitny i bardzo się stara, żeby nam było dobrze. Jest bardzo kochanym człowiekiem - zaznacza natomiast Zuzanna Grodzka. Jak pójdą im Bitwy? Kogo Dawid zabierze do Finału?

Ania Dąbrowska z drużyny Cleo wygra program? Kim jest energiczna nastolatka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Junicorn (gość)

    Lubię dawida jest spoko

    13.02.2019 18:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×