"The Voice Kids 2". Mateusz Golicki – przystojniak z dylematem. Wybrał dobrego Trenera?

Mateusz Golicki pojawił się na scenie "The Voice Kids" i piosenką uczestnika "The Voice of Poland", Michała Szczygła podbił serca Trenerów. Dobrą drużynę wybrał?

Multimedia

"The Voice Kids" sezon 2. w soboty o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Mateusz Golicki to czternastolatek z dylematem. Oprócz kariery wokalnej rozważa również sportową, bo świetnie pływa, gra w tenisa i jeździ na nartach. Śpiewa już od przedszkola – to właśnie wtedy jego talent odkryła wychowawczyni. Jak sam przyznaje muzyka i sport to dwa podobne żywioły, dlatego stara się łączyć obie pasje z dużym wsparciem swojej mamy.

Przesłuchania w ciemno w rodzinnych stronach Roksany Węgiel! Czyj wokal wbił w fotel Trenerów?Zobacz więcej

Szerszej publiczność Mateusz dał się poznać kilka lat temu w programie "Hit Hit Hurra", w którym wystąpił. Już wtedy jego głos zrobił wrażenie na jurorach, a zaangażowanie i pasja do muzyki zadziwiały z każdym kolejnym odcinkiem show. Od tamtego momentu Mateusz złapał telewizyjnego bakcyla, a świat muzycznych programów rozrywkowych tak bardzo go zainteresował, że postanowił wziąć udział w "The Voice Kids". Niespodzianka była o tyle duża, bo potwierdzenie dostania się do pierwszego etapu programu otrzymał dokładnie w dniu swoich urodzin.

W sobotnich "Przesłuchaniach w Ciemno" wykonał piosenkę Michała Szczygła "Nic tu po mnie" i wprowadził trochę słońca do studia. Był klimat, flow, a także piski i westchnienia dziewcząt. Nie bez powodu Cleo powiedziała: jak wszedłeś tutaj to dziewczyny tak piszczały, że od razu wiedziałam, że wystąpi przystojny chłopak. Nie myliłam się. Jego charyzma i zainteresowanie publiczności wzbudziły zazdrość Dawida Kwiatkowskiego, który stwierdził, że nic tu po nim. Ostatecznie Mateusz zdecydował, że dołączy do drużyny Barona i Tomsona. Pod ich skrzydłami pociąg do kariery tego uczestnika rozpędzi się na dobre?

Cleo o poziomie uczestników 2. edycji. Co zaskoczyło ją najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×