"The Voice Kids 2" odcinki 1. i 2. Przesłuchania w ciemno. Śpiewające dzieciaki dają czadu! Kto przeszedł do kolejnego etapu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Pierwsze Przesłuchania w ciemno w programie "The Voice Kids 2" za nami! Nie zabrakło wzruszeń, zabawy oraz przede wszystkim nowych doskonałych głosów! Te dzieciaki naprawdę mają szansę na karierę! Sprawdźcie, co wydarzyło się w dwóch pierwszych odcinkach programu "The Voice Kids 2" i kto przeszedł do kolejnego etapu!

Multimedia

THE VOICE KIDS 2 - PRZESŁUCHANIA W CIEMNO ODCINEK 1

Karolina Kruk ma 15 lat i mieszka w Mordach. Od dawna marzy o muzycznej karierze. Dziewczyna zaśpiewała piosenkę "In my blood". Swoje fotele jako pierwsi odwrócili Dawid Kwiatkowski oraz Cleo. W ostatniej chwili swoje fotele odwrócili także Baron i Tomson! Ostatecznie Karolina postanowiła dołączyć do drużyny Cleo!

10-letnia Nina uwielbia czytać, ale od niedawna marzy o zostaniu sławną piosenkarką. Dziewczynka zaśpiewała piosenkę "Naprawdę chcę" z filmu "Mała Syrenka". Wszyscy trenerzy odwrócili swoje fotele w jednym momencie! Jesteś cudowna - powiedziała po występie wzruszona Cleo. Nina postanowiła dołączyć do drużyny Dawida.

Adam Kubera - polski James Arthur? Który Trener go zdobędzie? [WIDEO Z WYSTĘPU+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Julia ma 13-lat i nienawidzi muzyki Jana Sebastiana Bacha. Zdecydowanie woli muzykę rozrywkową. Niestety, żaden z trenerów nie odwrócił swojego fotela. Następnie na scenie pojawił się 14-letni Remek, którego mogliśmy oglądać już w 1. edycji programu "The Voice Kids". Młody zawodnik postanowił zmierzyć się z piosenką z repertuaru Eda Sheerana. Swoje fotele odwrócili Cleo oraz Dawid. Remek, chociaż w poprzedniej edycji otrzymał Dziką Kartę od Dawida Kwiatkowskiego, tym razem jednak wybrał Cleo!

Pola ma 13 lat i pochodzi z rodziny z muzycznymi tradycjami. Dziewczyna na warsztat wzięła piosenkę "Rather be". Wszyscy jurorzy odwrócili swoje fotele! Wybór był trudny, ale ostatecznie dziewczynka wybrała ekipę Barona i Tomsona.

Adam ma 15 lat i już teraz potrafi skraść serca dziewczyn! Chłopak postanowił zmierzyć się z repertuarem Backstreet Boys. I znowu trzy fotele odwrócone! Wybór dla Adama był prosty - Dawid Kwiatkowski!

Dawid Kwiatkowski usłyszał urodzinowe "100 lat!" w noc sylwestrową w Zakopanem! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

THE VOICE KIDS 2 - PRZESŁUCHANIA W CIEMNO ODCINEK 2

Marysia ma 13 lat i jest prawdziwym wulkanem energii. Dziewczyna na scenie postanowiła zmierzyć się z repertuarem Bruno Marsa. Swoje fotele odwrócili Baron i Tomson oraz Cleo. Młoda zawodniczka postanowiła dołączyć do drużyny Barona i Tomsona!

Bartek ma 10 lat i chce spróbować swoich sił w muzyce. Chłopiec na scenie zaprezentował piosenkę "Miłość rośnie wokół nas" z filmu "Król Lew". W ostatniej chwili swój fotel odwróciła Cleo.

Dawid Kwiatkowski nie będzie już "dobrym wujkiem" dla uczestników? "Było ciężko" [WIDEO]Zobacz więcej

Julka ma 14 lat, kocha taniec, a jej idolką jest Barbara Kurdej-Szatan. Dziewczyna zaśpiewała "Kołysankę dla nieznajomej" zespołu Perfect. Niestety, żaden z jurorów nie wybrał Julki. Następnie na scenie pojawił się Olivier i ma 11 lat. Chłopak postanowił zmierzyć się z piosenką Bruno Marsa. Wszyscy trenerzy odwrócili swoje fotele! Olivier wybrał drużynę Dawida Kwiatkowskiego.

Oliwia ma 15 lat i jest uczennicą szkoły muzycznej. Młoda zawodniczka postanowiła na scenie zaprezentować piosenkę No Doubt pt. "It's my life". Swoje fotele odwrócili Baron i Tomson oraz Cleo. Oliwia ostatecznie wybrała ekipę chłopaków z Afromental.

Oliwier ma 10 lat i już od najmłodszych lat śpiewa. Chłopiec zaśpiewał piosenkę "Ulepimy dziś bałwana" i od razu wszyscy trenerzy odwrócili swoje fotele. Oliwier postanowił wybrać drużynę Dawida!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×