"The Voice Kids 2". Paweł Szymański śpiewa "I Have Nothing" Whitney Houston! Co na to Trenerzy?

Paweł Szymański na Przesłuchaniach w ciemno zaśpiewał "I Have Nothing" Whitney Houston! Co na to Trenerzy? Czy ten 11-letni perkusista oczarował Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Barona i Tomsona?

Multimedia

"The Voice Kids" sezon 2. w soboty o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Mieć kilkanaście lat i brawurowo śpiewać największe przeboje Whitney Houston? I do tego być chłopcem, który z wyglądu przypomina małego rapera? Dla 11-letniego Pawła Szymańskiego nie ma rzeczy niemożliwych, co udowodni w sobotnich Przesłuchaniach w Ciemno.

Cleo o poziomie uczestników 2. edycji. Co zaskoczyło ją najbardziej? Zobacz więcej

Ten uczestnik do "The Voice Kids" nie przyjechał z pustymi rękami. Przywiózł ciasto bananowe, które jest jego dziełem popisowym. Jak się okazuje, Paweł oprócz talentu kulinarnego ma również muzyczny. Z powodzeniem łączy grę na perkusji ze śpiewaniem inspirując się przy tym Philem Collinsem. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie – uważa, że im większa publiczność, tym lepiej, bo przecież śpiewanie do pustej sali nie ma sensu. I choć jego styl ubioru kojarzy się z rapem, to w sobotnim odcinku zamiast repertuaru Jaya-Z wybierze piosenkę Whitney Houston "I Have Nothing".

Tym występem rozbije bank, zgarnie owacje na stojąco i zachwyty publiczności. To właśnie do niego Tomson powie: no wreszcie jesteś! Ile można było na Ciebie czekać?! Czy Paweł zdecyduje się dołączyć do ekipy chłopaków Afro? A może Cleo przekupi go propozycją zostania jej osobistym raperem?

Mateusz Golicki – przystojniak z dylematem. Wybrał dobrego Trenera? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×