"The Voice Kids 2". Wiktoria Gabor na Przesłuchaniach w ciemno. Romska uroda i głos, którym można rozbijać szklanki!

Romska uroda, skromna osobowość i głos tak silny, że może nim rozbijać szklanki - tak w skrócie można opisać 11-letnią Wiktorię Gabor. Dziewczynka pojawi się na Przesłuchyaniach w ciemno do 2. edycji "The Voice Kids". Czy uda się jej oczarować Trenerów? Zobaczcie fragment jej występu!

Multimedia

"The Voice Kids" sezon 2. odcinki 7 i 8 w sobotę, 19.01.2019 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Ta uczestniczka jest obywatelką świata - urodziła się w Niemczech, wychowywała w Wielkiej Brytanii, a jakiś czas temu zamieszkała z rodziną w Polsce. Muzyka gra w jej duszy od zawsze. Młodziutka Wiktoria talent – jak sama mówi – odziedziczyła po rodzicach, którzy są pochodzenia romskiego. Podobno wdała się w tatę, który tak jak ona lubi nowoczesne brzmienia. Podczas sobotnich „Przesłuchań w Ciemno” wykona utwór „Roar” Katy Perry i udowodni, że ma głos sięgający po horyzont!

Prawdziwy rockman i ruda rozrabiaka. Kto przeszedł dalej?Zobacz więcej

Trenerzy będą tak bardzo ciekawi jej kultury, że zaproszą na scenę mamę Wiktorii, która śpiewa w zespole romskim, by usłyszeć ich wspólny występ.

Chciałbym, żebyś opowiedziała mi co się dzieje w Twojej kulturze, którą właśnie usłyszeliśmy. Masz niesamowitą mamę i bardzo się cieszę, że to idzie z pokolenia na pokolenie – skomentuje duet Dawid Kwiatkowski.

Do czyjej drużyny zdecyduje się dołączyć Wiktoria i z kim pójdzie po zwycięstwo? Zobaczcie fragment jej występu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×