"The Voice Kids 3". Cleo popłakała się podczas występu uczestniczki! Kto ją tak bardzo wzruszył?

Już dziś wieczorem rusza trzecia edycja „The Voice Kids”. Zobaczymy wzruszoną Cleo i oszołomionego Dawida Kwiatkowskiego. Co jeszcze się wydarzy w muzycznym show?

Multimedia

"The Voice Kids 3" odcinek 1 - premiera w Nowy Rok, 1 stycznia 2020 roku, o godzinie 20:05 na antenie TVP2

Roksana Węgiel, Viki Gabor, zespół 4Dreamers, Zuza Jabłońska, Ania AniKa Dąbrowska, Mateusz Golicki i Adam Kubera - uczestnicy dwóch dotychczasowych edycji „The Voice Kids” szturmem podbili serca milionów Polaków i osiągają coraz większe sukcesy.

Zwycięstwo Roksany Węgiel i Viki Gabor w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci to najlepszy dowód, że muzyczny program TVP2 jest skarbnicą młodych talentów, które doceniane są na międzynarodowej arenie. Wychowankowie polskiej edycji „The Voice Kids", stają się idolami najmłodszych, pokazując jednocześnie, że najlepszym przepisem na spełnienie marzeń i osiąganiu celów nawet w najmłodszym wieku są pracowitość, sumienność, talent i pokora.

Zenon Martyniuk i Roksana Węgiel rozgrzali publiczność do czerwoności! Jak zaprezentowała się "odmrożona" Maryla Rodowicz?Zobacz więcej

The Voice Kids kształci muzycznie najmłodsze pokolenie Polaków. Wykształca wrażliwość, dodaje odwagi tym, którzy marzą o śpiewaniu i pokazuje, że w tak młodym wieku można spełniać marzenia - mówi Aleksander Milwiw-Baron.

Trzecia edycja „The Voice Kids” okazała się rekordowa pod względem zgłoszeń. Było ich ponad dwa tysiące! W pierwszym etapie - Przesłuchaniach w Ciemno, wystąpi ponad 70 niezwykle muzykalnych dzieci w wieku 8-15 lat. W kolejnym etapie - Bitwach, na scenie zobaczymy występy trójki dzieci, ale tylko jedno z nich przejdzie dalej. W finałowym odcinku widzowie wybiorą zwycięzcę, który zdobędzie tytuł Najlepszego Głosu w Polsce „The Voice Kids” oraz nagrodę pieniężną przeznaczoną na przyszłą edukację w wysokości 50 000 złotych.

Przed rozpoczęciem nagrań trzeciej edycji „The Voice Kids” zacząłem zastanawiać się czy jeszcze znajdziemy w Polsce takie talenty jak Roksana Węgiel, Zuzia Jabłońska czy Anika Dąbrowska. Już podczas pierwszych Przesłuchań w Ciemno, wiedziałem, że w Polsce jest jeszcze bardzo dużo mega uzdolnionych - wyjaśnia Dawid Kwiatkowski.

TVP jednak nie zorganizuje koncertu?! Jacek Kurski zdradza, jak wyłoni reprezentanta Polski!Zobacz więcej

Bez wątpienia jedną z uczestniczek, o których wspomina Dawid jest Kinga Wołoszyn. W dzisiejszym odcinku dziewczynka zaśpiewa utwór Cleo „Sztorm” czym doprowadzi trenerkę „The Voice Kids” do łez. Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski także byli ogromnym wrażeniem muzycznego talentu Kingi, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Cały występ Kingi oraz pozostałych dzieciaków nowej edycji muzycznego show będziecie mogli zobaczyć już dziś o 20:05 w TVP2. przypomnijmy, że gospodarzami nowej edycji programu będą Tomasz Kammel z debiutującą w roli prowadzącej muzyczny show Idą Nowakowską oraz Jan Dąbrowski i Antek Scardina - niekwestionowani ulubieńcy najmłodszych Polaków.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×