"The Voice Kids 4". 12-letnia Sara Egwu-James z głosem diwy na Przesłuchaniach w ciemno. Trenerzy oniemieli z wrażenia!

Już w najbliższą sobotę startuje czwarta edycja "The Voice Kids". Jedną z uczestniczek będzie Sara, którą Cleo porównała do młodej Whitney Houston. Jak 12-letnia diwa poradzi sobie podczas Przesłuchań w ciemno? Zobacz przedpremierowy fragment!

Multimedia

"The Voice Kids 4" odcinek 1. - w sobotę, 27 lutego, o godzinie 20:05 na antenie TVP2

Sara Egwu-James rozpoczęła swoją przygodę ze śpiewem sześć lat temu, kiedy wygrała pierwszy w życiu konkurs wokalny. Od tamtej pory nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Talent wokalny szlifuje w Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach, gdzie uczęszcza też do Miejskiego Ośrodka Kultury SMOK. Udział w programie był wielkim marzeniem.

Myślałam, że masz na imię Whitney. Śpiewasz emocjami. Trafiasz nas centralnie prosto w serce. Jestem totalnie zahipnotyzowana - wyznała poruszona i zaskoczona Cleo po występie 12-letniej Sary Egwu-James, która już w najbliższą sobotę podczas pierwszych Przesłuchań w Ciemno czwartej edycji muzycznego show TVP2 zaśpiewa utwór „Anyone” z repertuaru Demi Lovato.

Dawid Kwiatkowski już tak nie wygląda! Zaskoczył fanów nowym wizerunkiem! Zobacz więcej

Fragment sobotniego występu utalentowanej Sary możecie zobaczyć poniżej w naszym wideo. Niezwykły głos i dojrzała interpretacja 12-latki oszołomiła nie tylko Cleo ale również Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental.

Już wiemy po co to wszystko robimy, po co tu jesteśmy - żeby usłyszeć ciebie i przeżyć to razem z tobą. Dziękuję ci z głębi serca - wyznał podekscytowany Tomson.

Jeżeli kto się mnie spyta, dla kogo jest program „The Voice Kids” od razu powiem - dla takiej Sary! - mówił Dawid Kwiatkowski, który próbował ukryć łzy wzruszenia po występie 12-latki.

Cały występ Sary oraz innych uczestników czwartej edycji „The Voice Kids” już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Stop stop stop stop stop stop stop stop stop stop stop stop stop stop stop stop stop stop stop stop stop stop stop stop stop stop (gość)

    Sory ale co to diwa i skad wy macie takie newsy jak program sie nawet nie zaczal. Ok jesli tak to moze odrazu cala lista wszstkich dzieciakow hmmm?

    24.02.2021 21:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×