"The Voice Kids 4". Odcinek 1 i 2. Intensywne emocje, autorskie piosenki oraz łzy radości! Jak poszło uczestnikom pierwszych przesłuchań w ciemno?

Ruszyły pierwsze przesłuchania w ciemno w programie "The Voice Kids"! Poziom wszystkich uczestników był niezwykle wysoki! Czy jurorom udało się znaleźć talent na miarę Roksany Węgiel, Viki Gabor i Marcina Maciejczaka? Sprawdźcie, kto przeszedł do kolejnego etapu!

Multimedia

Pierwsze przesłuchania w ciemno w "The Voice Kids 4"

Pierwszą uczestniczką była 14-letnia Ala, która samą siebie określa jako zwariowaną. Razem z mamą tańczy dancehall, która przyszła wspierać ją w programie. Ala wykonała piosenkę "Just give me a reason". Pierwszy fotel odwrócił Dawid Kwiatkowski, następna była Cleo, a zaraz okazało się, że wszyscy jurorzy docenili talent czternastolatki. Cleo stwierdziła, że czuje niedosyt, więc Ale wykonała także piosenkę dla swojej mamy, którą sama napisała! Zarówno mama uczestniczki, jak i Cleo nie mogły powstrzymać wzruszenia. Dawid Kwiatkowski opowiedział o swojej relacji z mamą, co zainspirowało Alę do wyznania, że od wielu lat codziennie dziękuje mamie za wsparcie. Wybór drużyny był trudny, ostatecznie Ala dołączyła do drużyny Dawida.

Kolejnym uczestnikiem był Gustaw, który również ma 14 lat, który tworzy własne piosenki i teledyski. Wspierali go oboje rodzice, co, jak sam przyznał, dodało mu pewności siebie. Gustaw zaśpiewał "Cry just a little bit". Jego wykonanie porwało wszystkich jurorów to spontanicznego stworzenia "chórków". Równocześnie odwrócili swoje fotele Cleo i Dawid, a niemal natychmiast dołączyli do nich Baron i Tomson. Gustaw wykonał również własny utwór - jak powiedzieli jurorzy, pierwszy rap w "The Voice Kids". Gustaw również wybrał drużynę Dawida.

Kolejną uczestniczką była 8-letnia Natalia, która wytłumaczyła widzom, czym jest "spalony" i karny na boisku piłkarskim. Zainteresowanie piłką nożną odziedziczyła po tacie. Natalia wykonała piosenkę "The Fox (What Does The Fox Say)". Charyzmatyczne wykonanie piosenki niestety nie wystarczyło, żeby odwrócił się któryś z jurorów. Mimo tego, poprosili Natalkę o bis, który chętnie wykonała.

Następnie nadeszła pora na Sandrę, trenującą balet oraz hip-hop, której marzeniem jest występowanie w musicalach. Rodzice określili Sandrę ich "światełkiem w tunelu". Sandra zaśpiewała "Somewhere over the Rainbow". Bardzo szybko odwrócili się Baron i Tomson. Mama uczestniczki nie mogła ukryć wzruszenia występem córki. W ostatniej chwili fotele odwróciła pozostała dwójka jurorów. Decyzja znów nie była prosta, ale Sandra ostatecznie zdecydowała się dołączyć do drużyny Cleo.

Później wystąpił 14-letni Bartek, którego pasją jest dbanie o ogród z mamą, swoją najlepszą przyjaciółką. Grywa także w musicalach wystawianych w teatrze. W programie wykonał piosenkę "Hold Back The River". Niemal w ostatniej chwili odwrócili się wszyscy jurorzy jednocześnie. Bartek przyznał, że wybór drużyny był bardziej stresujący niż sam występ i ostatecznie dołączył do ekipy Dawida.

Kolejną uczestniczką była 10-letnia Amelka, która trenuje karate, do czego zainspirował ją tata. Najbardziej chciałaby wydać własną płytę oraz zostać mistrzynią świata w karata. Z jej strony mieliśmy okazję usłyszeć utwór "What The World Needs Now". Tomson i Baron byli tak zachwyceni jej występem, że przywalili w przycisk wielkim młotem! Niedługo po nich nacisnął przycisk Dawid Kwiatkowski. Po występie Amelka zrobiła krótki kurs karate dla Dawida i Cleo. Dołączyła do drużyny Tomsona i Barona.

Następny w kolejności był występ 10-letniego Piotra, który najbardziej w życiu kocha śpiew i kobiety - uważa, że każda kobieta jest piękna. Interesuje się organizacją konkursów i koncertów. Zaśpiewał "Dom" z repertuaru Cleo. Właśnie ona była jedyną osobą, która odwróciła swój fotel. Następnie Piotr i Cleo wykonali jej utwór w duecie.

Później scenę przejął Kuba, który zaśpiewał "Everything" z repertuaru Michaela Buble. Jego pasją jest pływanie i nagrywanie krótkich filmów przyrodniczych. Kuba dołączył do drużyny Cleo.

Jako kolejna wystąpiła 9-letnia Laura, która kocha modę i pragnie zostać modelką. Laura wykonała utwór "Moja Fantazja", wykonywany przez Fasolki. W jej występie jurorzy również stworzyli spontaniczne chórki. Niestety żaden z nich nie odwrócił swojego fotela.

Następnie wystąpiła 14-letnia Zuzia, która najbardziej kocha śpiew oraz... foki! Wykonała piosenkę "Jesteś Bohaterem" Michała Szpaka. Wszyscy jurorzy odwrócili swoje fotele. Rodzice uczestniczki nie mogli ukryć wzruszenia. Zuzia dołączyła do drużyny Dawida.

Następnie na scenę wkroczyła 10-letnia Paulina, która już idzie w ślady swojej mamy, fryzjerki. Jak wspomniała, nie stresowała się występem, w czasie którego wykonała utwór "Pokaż, na co cię stać". Mimo niezwykłego występu, żaden z foteli jurorskich nie został odwrócony.

Następnie wystąpił "wariacik", jak sam o sobie powiedział, 10-letni Szymon, wielki fan jazdy na hulajnodze. Szymon wykonał "Nie daj się" z repertuaru Dody. Baron i Tomson oraz Cleo odwrócili się niemal jednocześnie. Ostatecznie Szymon dołączył do drużyny Cleo.

Kolejną uczestniczką była 12-letnia Sara. Zaśpiewała piosenkę "Anyone" wykonywaną przez Demi Lovato. Występ na tyle spodobał się jurorom, że odwróciły się wszystkie fotele. Jurorzy jednogłośnie stwierdzili, że właśnie tacy uczestnicy pokazują, po co powstaje ten program. Sara dołączyła do drużyny Tomsona i Barona.

Kto z uczestników ukaże się najlepszy? Przekonamy się w kolejnych odcinkach "The Voice Kids 4"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×