"The Voice Kids 4" odcinki 9 i 10. Dramatyczne historie uczestników i wielkie talenty! Którzy juniorzy przeszli dalej podczas ostatnich Przesłuchań w ciemno?

Ostatnie Przesłuchania w ciemno już za nami! Trenerzy wypełnili już swoje drużyny, zdobywając kolejne młode talenty! Usłyszeliśmy też wiele dramatycznych historii uczestników... Kto tym razem przeszedł dalej? Sprawdź, co wydarzyło się w 9 i 10. odcinku "The Voice Kids"!

Multimedia

"The Voice Kids 4" odcinek 9. i 10. - co się wydarzyło?

10-letnia Tatiana lubi medytację, ale jeszcze bardziej śpiew! Podczas pandemii organizowała koncerty z balkonu. Na scenie "The Voice Kids 4" zaśpiewała "Pokaż na co cię stać" zespołu Feel. W ostatniej chwili swój fotel odwróciła Cleo i to ona została trenerką Tatiany!

Tomek ma 13 lat i wolnej chwili lubi majsterkować. Wykonał utwór "Love me again" z repertuaru Johna Newmana. Odwrócił wszystkie fotele! Tomek zdecydował, że chce dołączyć do ekipy Tomsona i Barona!

Trenerzy szczerze o pierwszych porażkach w karierze. Oni też próbowali swoich sił w talent show!Zobacz więcej

12-letnia Gabrysia jest siostrą bliźniaczką Kamila, który brał udział w 3 edycji. Zmierzyła się z utworem "Loyal brave true" Christiny Aguilery. Podczas jej występu wszyscy Trenerzy odwrócili swoje fotele! Gabrysia dołączyła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego!

Potem zaprezentowała się 14-letnia Ola, która interesuje się psychologią. Zdecydowała się zaśpiewać "Don't call me up" Mabel. Niestety nie odwróciła żadnego fotela. Następnie poznaliśmy 14-letnią Julię i 10-letnią Marysię - obie siostry chciały dostać się do programu. Marysia zaśpiewała "Cicho" Ewy Farnej. Odwróciła fotel Dawida Kwiatkowskiego! Zaś Julia wybrała utwór "Stuck with you", który w oryginale śpiewali Ariana Grande i Justin Bieber. Swój fotel odwrócili Tomson i Baron.

Kamil ma 13 lat i doznał hejtu z tego powodu, że... śpiewa! Na szczęście nie poddał się i wystąpił na scenie "The Voice Kids". Zaśpiewał "Dancing on my own" z repertuaru Calum Scotta. Wszyscy Trenerzy chcieli go mieć w swojej drużynie! On jednak zdecydował się dołączyć do ekipy Dawida Kwiatkowskiego.

Jan Dąbrowski znika z programu TVP! Kto go zastąpi?Zobacz więcej

Potem na scenie stanęła 13-letnia Kasia, która lubi marsz na orientację, ale jednak śpiewanie jest jej marzeniem. Zmierzyła się z utworem "Firework" z repertuaru Katy Perry. Odwróciła fotel Cleo oraz Tomsona i Barona! W końcu dołączyła do grupy Tomsona i Barona.

Kolejnym uczestnikiem był 13-letni Maks, który kocha zwierzęta i do studia przyszedł z psem. Wykonał piosenkę "Takie tango" Budki Suflera. Dawid Kwiatkowski i Cleo odwrócili swoje fotele! Maks wybrał drużynę Cleo!

Maja ma 14 lat i w wolnym czasie nie tylko śpiewa, ale także maluje. Na scenie zagrała na pianinie i zaśpiewała "Lovely" z repertuaru Billie Eilish. Swój fotel odwrócił tylko Dawid Kwiatkowski i Maja trafiła do jego drużyny.

Dawid Kwiatkowski już tak nie wygląda! Zaskoczył fanów nowym wizerunkiem! Zobacz więcej

12-letni Bartek deklaruje, że interesuje się... wszystkim! Na razie wygrywa jednak muzyka, a w "The Voice Kids" wykonał utwór "Całuj mnie" zespołu Piersi. W ostatniej chwili odwrócili się Tomson i Baron! Potem na scenę wkroczyła pełna energii Martyna i zaśpiewała "I want you back" z repertuaru The Jackson 5. Niestety żaden Trener się nie odwrócił.

Jako ostatni zaprezentował się Krystian, który ma 14 lat i brał udział w pierwszej edycji. Uczestnik opowiedział swoją smutną historię - podczas jego pierwszego udziału w "The Voice Kids" jego mama chorowała na nowotwór i niestety przegrała walkę z chorobą. Teraz wspiera go tata. Na scenie zmierzył się z utworem "Yin Yang" Dawida Kwiatkowskiego. Do swojej drużyny zaprosiła go tylko Cleo. Na koniec zaśpiewał swój utwór, który wzruszył Trenerów.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×