"The Voice Kids 4". Trenerzy szczerze o pierwszych porażkach w karierze. Cleo, Dawid Kwiatkowski i Tomson próbowali swoich sił w talent show!

Dziś są znani i kochani przez miliony Polaków, ale początki ich karier nie należały do najłatwiejszych o czym Cleo, Dawid Kwiatkowski i Tomson opowiadają w naszym wideo. Zobacz, co Trenerzy "The Voice Kids" mówią o swoich pierwszych zawodowych potknięciach.

Multimedia

Podczas nagrań kolejnych Przesłuchań w Ciemno, które widzowie zobaczą już w najbliższy weekend w TVP2, trenerzy programu postanowili podzielić się przemyśleniami na temat pierwszych kroków na drodze do muzycznej kariery. Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson z zespołu Afromental, podobnie jak dzieciaki z "The Voice Kids 4", walczyli o spełnienie muzycznych marzeń w talent show. Cleo próbowała swoich sił w programie „X Factor”, ale niestety odpadła na etapie castingów.

Jak poszło dzieciakom podczas kolejnych Przesłuchań w ciemno?Zobacz więcej

Tomson był o krok od wejścia do odcinków finałowych czwartej edycji „Idola”. Konkurencja okazała się jednak zbyt silna i wokalista musiał pożegnać się z programem. Dawid Kwiatkowski, najmłodszy trener „The Voice Kids”, próbował swoich sił w „Must Be The Music”. Jurorzy nie uwierzyli w niego i nie przepuścili do kolejnego etapu talent show.

Dziś trenerzy muzycznego talent show TVP2, postanowili odnieść się do wydarzeń sprzed lat.

Potrzebowałam przechorować dwa-trzy dni - wyznała Cleo.

Było ciężko. W ogóle nie chciało mi się gadać. Było smutno i przykro, że to się już kończy, że następny etap jest taki fajny, a mnie w nim nie będzie - zdradził Tomson.

Miałem tak samo. Tym bardziej, że tam się tyle działo. Światła, scena... - dodał Dawid Kwiatkowski.

Mimo pierwszych zawodowych potyczek, żadne z nich się nie poddało, a jeszcze bardziej zaczęło walczyć o marzenia, które w końcu udało się im spełnić i są dziś w miejscu, o którym zawsze marzyli.

Przed widzami kolejny muzyczny weekend z „The Voice Kids”. W piątek, 12 marca o godzinie 20:35 zobaczą przedostatnie Przesłuchania w Ciemno czwartej edycji talent show. W sobotę, 13 marca o 20:00 poznamy już wszystkich uczestników, którzy zmierzą się na muzycznej scenie w etapie Bitwy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Hope

    Każdego miesiąca zarabiam online ponad 48650 USD, wykonując bardzo prostą pracę online z domu. Robiąc to w niepełnym wymiarze godzin, byłem w stanie zaoszczędzić wystarczająco dużo, aby kupić mi nowy samochód w ciągu zaledwie kilku miesięcy. To jest tak cholernie łatwe, że każdy powinien spróbować ... Zacznij zarabiać pieniądze online już dziś, postępując zgodnie z instrukcjami na tej stronie == >> 𝚆𝚠𝚠.𝙳𝚘𝚞𝙲𝚊𝚜𝚑.𝙲𝚏

    12.03.2021 11:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×