"The Voice Kids". AniKa Dąbrowska wydała debiutancką płytę! Zrobi karierę na miarę Roksany Węgiel i Viki Gabor?

Stało się! Zwyciężczyni 2. edycji programu "The Voice Kids" w końcu wydała swoją debiutancką płytę! Album pt. "Afirmacja" można znaleźć już w sklepach oraz na streamingach, a u nas możecie sprawdzić, co o swoim pierwszym krążku mówi młoda wokalistka! AniKa Dąbrowska zrobi karierę na miarę Roksany Węgiel i Viki Gabor? Sprawdźcie!

Multimedia

ANIKA DĄBROWSKA Z "THE VOICE KIDS 2" WYDAŁA DEBIUTANCKĄ PŁYTĘ!

AniKa Dąbrowska była odkryciem programu "The Voice Kids 2". Swoją nad wyraz dojrzałą interpretacją „Hurt" Christiny Aguilery skradła serca wszystkim trenerom, ale wybrała Cleo i to właśnie Cleo dla swojej zwycięskiej podopiecznej napisała pierwszy utwór "Małe skrzydła", który można określić mianem manifestu życiowego.

Po finale 2. edycji "The Voice Kids" jednak kariera AniKi lekko wyhamowała, a pałeczkę pierwszeństwa przejęła Viki Gabor, o której jest coraz głośniej i głośniej. Teraz jednak swoje pięć minut za sprawą debiutanckiej płyty pt. "Afirmacja" ma AniKa Dąbrowska, która prezentuje słuchaczom bardzo wyważony oraz świadomy materiał.

Natalia Zastępa skończyła 18 lat i wydała nowy singiel. Jej kariera nabiera tempaZobacz więcej

AniKa Dąbrowska tak mówi o swoim fonograficznym debiucie:

Czekałam na ten moment całe swoje życie. Od najmłodszych lat – kiedy tylko zaczęłam śpiewać! Patrząc na płyty swoich idoli – marzyłam o tym, by móc kiedyś wydać własną. Lata pracy nad głosem, pracy nad sobą, zmagań z przeciwnościami losu i mnóstwo doświadczeń scenicznych na festiwalach krajowych i międzynarodowych, a przede wszystkim nieustanna wiara w to, że marzenia się spełniają. To wszystko przy nieopisanym wsparcie najbliższych doprowadziło mnie do tego miejsca. Oto spełnia się moje największe marzenie.

Anika od małego choruje na mukowiscydozę ale dzielnie znosząc kolejne pobyty w szpitalach i rehabilitację daje nadzieję wielu ludziom w podobnej co Ona sytuacji, stąd… tytuł płyty. Jest on bowiem odzwierciedleniem osobowości samej artystki, która całą sobą chłonie świat i jak nikt potrafi się nim cieszyć i dosłownie oddychać chwilą. Jako mała dziewczynka Anika wygrała Finał Festiwalu "Zaczarowana Piosenka" im. Marka Grechuty organizowany przez Fundację Anny Dymnej "Mimo wszystko" i udzieliła wywiadu swojej starszej imienniczce, mówiąc, że śpiewanie, to jest dla niej najlepsze lekarstwo!

Na płycie "Afirmacja" można znaleźć 11 kompozycji. Krążek pomogli Anice stworzyć starsi i bardziej doświadczeni, dobrzy znajomi, m.in.: Cleo, Lanberry, Patryk Kumór, Dominick Buczkowski i Patryk Skoczyński.

Czy 15-letnia AniKa Dąbrowska zrobi karierę na miarę Roksany Węgiel i Viki Gabor? Trzymamy kciuki!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Fanka (gość)

  Uwielbiam AniKę!!! Każda Jej piosenka jest świetnie do Niej dobrana i dopasowana. ❤Podziwiam wiarę i odwagę AniKi mimo tej trudnej choroby i wielu przeciwności losu. Życzę Anice WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I WIELU, WIELU SUKCESÓW. ;)

  09.07.2020 23:25
 • Apollo (gość)

  Myślę ,że AniKa już zrobiła więcej od Roksany Węgiel i Viki Gabor... Nieprzepadam za tymi wokalistkami.😒

  07.07.2020 09:29
 • Apollo 12 (gość)

  Niesamowicie dzielna i wytrwała dziewczyna (przy tej swojej chorobie). AniKa TRZYMAM KCIUKI🤛🤛 i wierzę, że osiągniesz swój sukces.

  07.07.2020 09:26
 • ... (gość)

  Mam nadzieję że nie

  05.07.2020 20:12
 • shiba 5 (gość)

  Anika, to 15 letnie stworzenie jest niesamowicie uroczę 😏

  04.07.2020 15:04
 • 😲 (gość)

  ANIKA jest bardzo ale to bardzo UROCZA 😁

  04.07.2020 15:01
 • NC (gość)

  Moim zadaniem Anika Dąbodowaska zawsze była siwietną piosenkarką ma poziomie Wiki Gabor i Roxy jednak nikt tego nie" wiedział" Mam nadzieję że wszyscy zauważom potencjał młodej wokalistki która podbiła i zdobyła wielu Fanuw.

  03.07.2020 22:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×