"The Voice Kids". Barbara Kurdej-Szatan stanęła w obronie Idy Nowakowskiej! Co sądzi o swojej następczyni?

Ida Nowakowska zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w roli prowadzącej "The Voice Kids". W związku z tym fani Basi nie ukrywają swojej złości i zniesmaczenia całą sytuacją. Ona jednak studzi ich niezadowolenie.

Multimedia

Wiadomo już, że Barbara Kurdej-Szatan nie pojawi się w 3. edycji "The Voice Kids". W roli prowadzącej dziecięcego talent show TVP2 zastąpi ją Ida Nowakowska. Tancerka była już jurorką w "Dance, Dance, Dance", współprowadziła "Bake Off - Ale ciacho", a także prowadzi "Pytanie na śniadanie". Teraz czas na nowe wyzwanie.

Ida Nowakowska zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan! Tancerka podbija telewizję!Zobacz więcej

Niestety, zmiana prowadzącej spotkała się z oburzeniem niektórych osób. Fani Barbary Kurdej-Szatan są niezadowoleni i nie ukrywają, że woleliby, aby nic w "The Voice Kids" się nie zmieniało. W związku z tym, dostaje się Nowakowskiej. "Uwielbiam Cię i nienawidzę Igi za to, że Cię wybiła!" - skomentowała jedna z fanek Basi.

Kurdej-Szatan postanowiła odpowiedzieć i niejako stanąć w obronie koleżanki. "A przeeestań. Stop hate - make love" - napisała aktorka. Wcześniej, w swoim oświadczeniu dotyczącym rozstania z TVP, także zwróciła się do Igi: "mojej boskiej następczyni i koleżance Idzie @idavictoria (tak czytałam?) życzę samych najlepszych wrażeń i chwil ! :) fajnie, że kolejna artystyczna dusza przejmie pałeczkę".

Marcelina Zawadzka zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan? Poprowadzi też "Dance, Dance, Dance"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: x-news/WideoPortal

Komentarze

Skomentuj
  • Grzegorz (gość)

    Barbara Kurfej Sxatan broni kolezanki bo nie chce sie narazac ale ja jej nieoglodam wczale bo jej nie lubie Wystarczy ze modrzy sie w Pytaniu na sniadanie

    04.07.2019 10:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×