"The Voice Kids". Dawid Kwiatkowski szczerze o Cleo. Takiego wyznania nie spodziewał się nikt

Podczas nagrań "The Voice Kids" Dawid Kwiatkowski zdobył się na odwagę, aby powiedzieć Cleo, co o niej myśli. Takie wyznanie zaskoczyło nawet samą Trenerkę

Multimedia

"The Voice Kids 3" - w soboty, o godzinie 20:05 na antenie TVP2

Dawid Kwiatkowski i Cleo od dwóch edycji zasiadają na obracanych fotelach w programie „The Voice Kids”. Podczas nagrań trzeciej edycji, którą możemy oglądać obecnie w TVP2, młody wokalista zdecydował się na odważne wyznanie na temat Cleo.

Chciałbym powiedzieć coś, czego jeszcze nie mówiłem - zaczął bardzo tajemniczo Dawid Kwiatkowski, po czym ruszył w stronę trenerki muzycznego show.

Gabriela Coutinho wygląda jak Roksana Węgiel! Co je łączy? Zobacz więcej

No zaczyna się. Co tam? - powiedziała rozbawiona wokalistka nie spodziewając się tego, co za chwilę usłyszy z ust kolegi.

Odkąd pojawiłaś się w programie, naprawdę stałem się twoim wielkim fanem. Mówię to z całego serca. Uwielbiam spędzać z tobą czas, uwielbiam twoje piosenki. Nigdy tego nie mówiłem, ale to jest prawda - wyznał Dawid, po czym w studiu „The Voice Kids” rozległy się gromkie brawa.

Cała sytuacja miała miejsce tuż po występie 14-letniej Emilki Sentkowskiej, której występ będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • IWONKA D7-8rtg DaWip TVP2 LOVE SO (gość)

  DaWip TVP2 LOVE story Powiadasz że jesteś w domu :-) POZDRAWIAM SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO zapoznania się wyrobie bo ja nie mam pojęcia o czym mówisz mi powiedzieć

  25.04.2020 13:29
 • DawiD kwiatkowskiKochaj (gość)

  Dzok

  26.01.2020 20:29
 • Lewicka (gość)

  Jestes fajny artysta caly czas slucham plyte fanka Basia.

  17.01.2020 22:14
 • Lewicka (gość)

  Jestes fajny artysta caly czas slucham plyte fanka Basia.

  17.01.2020 22:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×