"The Voice Kids". Dawid Kwiatkowski wydaje nową płytę! Julia Wieniawa gościnnie na "13 grzechów niczyich"!

Dawid Kwiatkowski, jeden z trenerów wokalnych programu "The Voice Kids", powraca z nowym solowym albumem! Zainteresowanie krążkiem "13 grzechów niczyich" jest ogromne! Kiedy premiera albumu?

Multimedia

DAWID KWIATKOWSKI - NOWA PŁYTA "13 GRZECHÓW NICZYICH"

Dawid Kwiatkowski to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów. Muzyk, który przez lata był związany z wytwórnią My Music, niedawno podpisał kontrakt z wytwórnią Warner Music Poland, czego efektem będzie album "13 grzechów niczyich".

Preorder płyty uruchomiono kilka dni temu, ale edycja limitowana płyty, wzbogacona o autograf Dawida Kwiatkowskiego oraz naklejki, jest już wyprzedana we wszystkich sklepach! To tylko pokazuje, jak bardzo słuchacze kochają Dawida Kwiatkowskiego.

"The Voice Kids 3" bez Dawida Kwiatkowskiego? Kiedy premiera?Zobacz więcej

Album "13 grzechów niczyich" na sklepowych półkach pojawi się 31 maja. Będzie to już piąta solowa płyta Dawida Kwiatkowskiego, którego dyskografię do tej pory zamykał krążek "Countdown" z 2016 roku. Piąty album wokalisty to pewnego rodzaju spowiedź, którą tworzył przez ostatnie 2 lata z kilkoma producentami oraz kompozytorami z Polski, Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Gratką dla słuchaczy mogą być duety, które znalazły się na płycie: Natalia Szroeder, Julia Wieniawa, BARON, Kubi Producent.

Historia powstawania albumu spisana jest na dyktafonie Dawida. Artysta nagrywał dzień po dniu dziesiątki melodii, które wpadały mu do głowy, fragmenty tekstów, czy rozmów (ich części usłyszycie w pojedynczych piosenkach). Nagrania wysyłane były grupie ponad 20 osób pracujących nad albumem, które wspólnie z Dawidem "ubierały" jego emocje, przeplatając je ze swoimi doświadczeniami.

Przestraszona Maryla Rodowicz zaśpiewała "Shallow" z Dawidem Kwiatkowskim! Jak wyszło?Zobacz więcej

Wydawca nowej płyty Dawida Kwiatkowskiego tak zapowiada ten materiał:

Album "13 grzechów niczyich" zawiera 14 różnych stylistycznie utworów, z których 13 ma wspólną cechę- grzech, który nie powinien nim być… Czy miłość, marzenia albo przyjaźń mogą prowadzić do zgubienia? Czy tylko złe cechy mogą być "grzechem"? Odpowiedzi szukajcie na płycie, która jest nowym otwarciem w karierze Dawida. To tym albumem jego dotychczasowa wytwórnia With The Band łączy siły z Warner Music Poland, aby wydać najlepszy album w dotychczasowej, 7-letniej karierze Artysty. Czternasty utwór został nagrany na dyktafon równo 5 dni przed oddaniem albumu. Czy znajdziesz odpowiedź, o której piosence mowa?

Sam Dawid Kwiatkowski dodaje:

To różnorodny album, ale przez to wyjątkowo prawdziwy. Pisałem i nagrywałem to, co czuję w danym momencie i jak czuję. To podróż po różnych emocjach i tematach. Nie ma tu tabu, ani sztucznych uśmiechów.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kinga (gość)

  Wysłuchałam, czerwieniąc się po czubki włosów za oboje... Za wysokie progi na ich nogi! Kompletny brak samokrytycyzmu!!!

  30.05.2019 12:54
 • Fanka (gość)

  Nie imputowac taką artystkę nic nie przestraszy zaśpiewała bez próby wywołana do mikrofonu to jest Krolowa ,a ty młody człowiek u slizgasz się na jej plecach i zobaczymy za 50 lat czy będziesz gieroj wciskasz się w mój tablet bez zaproszenia a swoje czy cudze grzechy zostaw w konfesjonale.Amen.

  29.05.2019 08:33
 • Kl (gość)

  Dtamat

  29.05.2019 08:12
 • Max (gość)

  🥴a on umie śpiewać???🤢 Marnie!

  29.05.2019 08:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×