"The Voice Kids". Dawid Kwiatkowski zaskoczył fanów nowym wizerunkiem! Wygląda teraz jak... Nikodem Rozbicki?

Fani Dawida Kwiatkowskiego oniemieli z wrażenia. Popularny wokalista i Trener "The Voice Kids" zaskoczył wszystkich nowym wizerunkiem. Skąd ta nagła zmiana? Dawid Kwiatkowski opowiedział o szczegółach w "Dzień Dobry TVN".

Multimedia

Dawid Kwiatkowski zaskoczył wszystkich nowym wizerunkiem

Dawid Kwiatkowski jakiś czas temu zrobił sobie przerwę od show-biznesu. Wokalista rozwijał w tym czasie swoje pasje, pracował też nad nową płytą, której premiera już niebawem. Niedawno Kwiatkowski zaprezentował fanom swój pierwszy singiel po powrocie. Utwór "Bez Ciebie" szybko stał się hitem.

Spróbuj, zaryzykuj i daj drugą szanse temu, co przynosiło Ci szczęście. Właśnie o tym opowiada mój najnowszy singiel, z którym wracam po blisko 2 latach muzycznej ciszy.

Monika Miller zmieniła diametralnie fryzurę! Fani zachwyceni: Brawo za odważną zmianę!Zobacz więcej

Kwiatkowski gościł ostatnio w "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedział o swoim nowym krążku i spektakularnej metamorfozie, która przeszedł w ostatnich miesiącach. Nowy wizerunek Trenera "The Voice Kids" zaskoczył wielu jego fanów, ale jak twierdzi Kwiatkowski, to już czas, żeby pokazać się w nowej odsłonie i zaskoczyć ludzi czymś zupełnie innym.

Mam 25 lat i stwierdziłem, że to już najwyższy czas, żeby pokazać trochę nową odsłonę mnie. (...) Zrobiłem sobie 2 lata przerwy, żeby faktycznie odciąć się troszeczkę od tego, co wydawałem wcześniej i zaskoczyć ludzi czymś zupełnie nowym, czymś świeżym, czymś bardzo dojrzałym z dobrym tekstem i mam nadzieję, że się udało - wyznał na kanapie w "Dzień Dobry TVN".

Jak podoba ci się nowy wizerunek Dawida Kwiatkowskiego? Niektórzy twierdzą, że wokalista przypomina teraz ukochanego Julii Wieniawy, aktora Nikodema Rozbickiego. Też tak uważasz?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ok (gość)

  W studiu tymbark można było go zobaczyć

  28.02.2021 12:55
 • Xoxo (gość)

  Rozbicki ładniejszy

  23.02.2021 21:34
 • Aerialsa (gość)

  Teraz bym go nie poznała, trochę wygląda jak dziewczyna

  22.02.2021 09:45
 • lola (gość)

  Próżność

  22.02.2021 09:15
 • M (gość)

  Jaka zmiana 😲😮

  22.02.2021 08:52
 • Lola (gość)

  Dejta spokój

  21.02.2021 22:11
 • Bnmk (gość)

  O jaa ale zmiana 🤔

  21.02.2021 21:24
 • Lr (gość)

  Nie wiem czy jak Nikodem, bardziej jak Bud Bundy ☺️☺️☺️

  21.02.2021 21:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×