"The Voice Kids". Edyta Górniak wróci w 3. edycji? Cleo nie będzie już Trenerką?

Wiadomo już, że TVP pokaże 3. edycję dziecięcego talent-show "The Voice Kids", nie wiadomo jednak, kto zasiądzie w fotelach trenerskich. Czy powróci Edyta Górniak i tym samym zajmie miejsce Cleo?

Multimedia

TVP2 wyemituje 3. edycję "The Voice Kids" zimą 2020 roku. Program okazał się hitem zarówno w 2018, jak i 2019 r., dlatego władze Telewizji Polskiej nie mają wątpliwości, że kolejna odsłona show to dobry pomysł. Pojawia się jednak pytanie - czy skład Trenerów się zmieni?

Będzie 3. edycja? Tomson i Baron zapowiadają gotowość do działania!Zobacz więcej

Przypomnijmy, że na samym początku na czerwonych fotelach trenerskich zasiadali: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz duet Baron&Tomson. W 2. edycji Edytę zastąpiła Cleo, która o takiej możliwości dowiedziała się na dzień przed rozpoczęciem nagrań. Miało to związek z nagłymi problemami rodzinnymi Edyty Górniak. Wokalistka w ostatniej chwili musiała więc zrezygnować z uczestniczenia w programie.

Nie wiadomo, jak będzie wyglądać skład trenerski w 3. edycji. Prawdopodobnie oferta została złożona Edycie Górniak, a ona przyjęła ją bardzo entuzjastycznie. Co zatem będzie z Cleo, którą widzowie polubili równie bardzo jak Edytę? Czy to będzie jedyna ewentualna zmiana? Przypomnijmy, że pierwszą edycję wygrała podopieczna Edyty Górniak - Roksana Węgiel, drugą - należąca do drużyny Cleo, Ania Dąbrowska.

Ania Dąbrowska i Cleo tuż po Finale! Będą dalej współpracować?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Olpizaki (gość)

    Moim zdaniem powinny zrobić że uśondom na jednym fotelu jak tomson i baron

    10.07.2019 15:20
  • Malina 23 (gość)

    Myślę że jak znowu będą te same trenerki to później będą te same piosenki pasowałaby Marta gałuszewska albo Natalia nalykiel

    01.07.2019 22:28
  • Kasia (gość)

    Moim zdaniem obie powinny być:) Z programu powinien odejść Dawid(w życiu nie widziałam równie beznadziejnego trenera, faworyzującego poniektórych uczestników), a któreś z pań zajęłaby jego miejsce.

    17.06.2019 13:10
  • ChceIscDoTVK3 (gość)

    Moim zdaniem najkorzystniejsza byłaby Edyta. Nie dość, że jest bardziej doświadczona, to jeszcze talentem przewyższa Cleo

    18.05.2019 23:13
  • oli (gość)

    ja bardzo chce EDYTĘ GÓRNIAK, a co do Cleo to nwm, moze to juz czas aby dawid odszedł z fotela i tam była cleo.

    23.04.2019 14:20
  • Sandix (gość)

    Moim zdanie to pani Edyta powinna wrócić :)

    23.04.2019 11:29
  • Jola (gość)

    Przecież Edyta dusi się w Polsce to niech jedzie na dziki zachód i tam udaje damę uważam że zdecydowanie Cleo powinna zostać o wiele bardziej pasuje do tego programu

    23.04.2019 10:30
  • Oliwia (gość)

    Dlamnie to obojętne kto będzie obie lubię ale było mówione że Cleo ma tylko zastąpić Edytę

    22.04.2019 10:20
  • Paulinap (gość)

    Moim zdaniem cleo bardzo ją lubię

    22.04.2019 09:50
  • Lenka (gość)

    Cleo i to bez dwóch zdań!!!!!!!

    22.04.2019 09:11
  • lolek (gość)

    Niech będą cztery fotele tak jak jest w Holandii lub w Niemczech.

    21.04.2019 22:58
  • Dawid (gość)

    Edyta jest najlepsza !!!

    21.04.2019 21:46
  • Andżelika (gość)

    Moim zdaniem to pani Edyta jest świetną trenerką i bardzo pozytywną osobą to dzięki pani Edycie Roksana Węgiel wygrała i dzięki swojemu talentowi 😃

    21.04.2019 21:39
  • Maniak Muzyki (gość)

    Oczywiste jest to że powinna być Pani Edyta :) Co jak co ale talentem i doświadczeniem Edyta miażdży Cleo i niech ktoś powie że nie :) Jest wybitną piosenkarką i jej muzyka będzie grała w sercach polaków przez wiele wiele lat :)

    21.04.2019 21:19
  • Zuzanna (gość)

    Pani Edyta jest niesamowita i to ona powinna być w programie.

    21.04.2019 20:53
  • Okt (gość)

    Cleo

    21.04.2019 20:20
  • Grazyna nowak (gość)

    Tele magazyn

    21.04.2019 20:15
  • Klaudia (gość)

    Kocham Cleo jest taka cudowna i urocza❤️

    21.04.2019 20:08
  • Alfons (gość)

    Szukam kobiety 100 letnią mającą dużo pieniędzy

    21.04.2019 20:06
  • Art (gość)

    Cleo