"The Voice Kids". Ida Nowakowska zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan! Tancerka podbija telewizję!

TVP wybrała następczynię Barbary Kurdej-Szatan w roli prowadzącej programów "The Voice"! Zostanie ją tancerka Ida Nowakowska!

Multimedia

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Barbara Kurdej-Szatan nie będzie już prowadzącą programów "Dance, dance, dance" i "The Voice". Aktorka przez długi czas była twarzą wielu produkcji TVP, lecz teraz nadszedł czas na zmiany!

Barbara Kurdej-Szatan NIE odchodzi z serialu! Co z innymi produkcjami TVP?Zobacz więcej

Jak dowiedział się magazyn Flesz nową prowadzącą programu "The Voice Kids" będzie Ida Nowakowska, która współpracuje już z TVP w ramach takich programów jak "Bake Off - Ale ciacho", "Dance, dance, dance" czy "Pytanie na śniadanie". Nagrania do nowej edycji muzycznego show dla dzieci ruszą już pod koniec wakacji!

Medialna kariera Idy Nowakowskiej zaczęła się w 2007 roku wraz z udziałem w pierwszej edycji programy "You Can Dance". Dziewięć lat później, w 2016, Nowakowska powróciła do programu jako jurorka. Tancerka zrobiła karierę w Stanach Zjednoczonych, gdzie występowała m. in. w Metropolitan Opera i Lincoln Center. Obecnie związana jest z TVP.

Wiadomo, kiedy premiera programu! Marta Manowska prowadzącą!Zobacz więcej

Mamy nadzieję, że Ida Nowakowska dobrze odnajdzie się w nowej roli! Premiera najnowszego "The Voice Kids" odbędzie się najprawdopodobniej zimą 2019 roku!

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Tapeciarz (gość)

    Za ladna ta Ida to nie jest,ladniejsze spychalem z poscieli.

    12.07.2019 17:37
  • Antek (gość)

    A skad ta ida jest,mowi jakos takim h........m akcentem,z bialorusi,ukrainy moze to zielony ludzik ?

    12.07.2019 17:35
  • Marina (gość)

    Ja nie moge juz patrzec ,co w tej tv sie dzieje.Ta zamiana "jurorek" to takie przejscie z deszczu pod rynne . Jedna taka zastapila druga taka,zeby troche pobyc na wizji. Powiem tak - ja pierdziele !!!!!!! szok !!!!!

    12.07.2019 17:30
  • Zemka (gość)

    Ta Ida nie podbija tv. Chyba przez to , że kontrowersyjna , i tv liczy na widzów ,bo na pewno nie jest lubiana . Po wypowiedziach w "dance dance"

    29.06.2019 20:54
  • Gaba (gość)

    Nie lubię jej zaczyna być wszędzie telewizja już nie ma kogoś lepszego na pewno nie będę oglądać .

    25.06.2019 18:26
  • Goscinka (gość)

    No i bedzie powtorka z rozrywki.najperw p.kurdej byla wszedzie ze strach lodowke otworzyc teraz .p ida wpychana do kazdego programu.co to nie ,ma nikogo innego?

    25.06.2019 13:19
  • Kasia (gość)

    Jakoś nie lubię tej Idy ,dla mnie BASIA jest NR 1!!!

    25.06.2019 11:15
  • Miska (gość)

    Nie lubię jej ona jest wszędzie 😧

    25.06.2019 10:47
  • Marta (gość)

    Kaszana 💩

    25.06.2019 10:45
  • Black Swan (gość)

    Niestety ale nie lubię jej.

    25.06.2019 10:05
  • Maria (gość)

    Martwię się bardzo o karierę taneczną p. Nowakowskiej ... chyba nie jest taka dobra w tańcu skoro udziela się jako prowadząca pnś no a teraz jeszcze wygryzła bardzo fajnie prowadzącą Basie K-Sz. P. Ido może jednak trochę potańczyć. Już trochę Pani za dużo. Aż się boję otworzyć lodówkę czy nie wyskoczy IDA !!!!!

    25.06.2019 09:50
  • Gosc (gość)

    Juz wolę Basię:p

    25.06.2019 09:41
  • WIDZ W (gość)

    Jak taka samo będzie oceniała uczestników w Dance dance, dance to kicz z tego wyjdzie i nie wiem mam zamiaru tego oglądać

    25.06.2019 09:25
  • Lodziara (gość)

    Kurdej daje za 300 nowakowska za 100 tu jest roznica

    24.06.2019 19:44
  • Neutralny Hejter (gość)

    Nowakowska?!

    24.06.2019 18:49
  • ,,, (gość)

    Hmmm... Hybryda, tranzystor?

    24.06.2019 15:32
  • magda (gość)

    Jeśli będzie prowadziła na podobnym poziomie jak Pytanie na śniadanie, to baaardzo słabo.

    24.06.2019 14:28