„The Voice Kids". Jaki jest Tomson, kiedy obok nie ma Barona? Tomasz Lach zaczynał od udziału w „Idolu". Zobacz, jak się zmienił

Tomson i Baron to para jurorów, która od lat ocenia uczestników programów „The Voice of Poland" i „The Voice Kids". Tak naprawdę muzycy nazywają się Tomasz Lach i Aleksander Milwiw-Baron. O tym drugim co jakiś czas jest głośno, choćby z powodu doniesień o jego związkach. O życiu prywatnym Tomsona wiadomo znacznie mniej. Muzyk swoją przygodę z mediami rozpoczynał od uczestnictwa w programie „Idol". Co o nim wiemy?

Multimedia

Tomson z Baronem jurorami „The Voice"

„The Voice of Poland" to jeden z najpopularniejszych muzycznych talent show w Polsce. Program jest emitowany na antenie telewizyjnej „dwójki" od 2011 roku, a od drugiej edycji jego trenerami są m.in. Tomson i Baron. Członkowie zespołu „Afromental" siedzą w podwójnym czerwonym fotelu i są brani jako jeden trener. To pod ich skrzydłami „The Voice of Poland" wygrali Alicja Szemplińska oraz - w ostatniej edycji - Dominik Dudek.

Tomson i Baron to także jurorzy wersji programu dedykowanej najmłodszym wokalistom, czyli „The Voice Kids". Aktualnie w emisji jest szósta odsłona show. Chłopaki, bo tak często jest określana ta trenerska para, wypuścili spod swoich skrzydeł zwyciężczynię czwartej odsłony programu - Sarę Egwu- James.

Ona poprowadzi nowy program TVP, on ze stacją związany jest od lat. Prywatnie są parą. Jak się poznali? Zobacz więcej

Tomasz Lach czyli Tomson z „Afromental"

Baron to celebryta, o którym jest w mediach dość głośno. Jednym z powodów są jego związki. Gitarzysta jest aktualnie w związku z Sandrą Kubicką i wiele wskazuje, że świetnie się im układa. Wcześniej juror „The Voice Kids" spotykał się m.in. z Julią Wieniawą czy Blanką Lipińską.

O Tomsonie mówi się znacznie mniej. Muzyk mocno ceni sobie swoją prywatność, co widać choćby po dodawanych przez niego zdjęciach w mediach społecznościowych.

Urodzony 13 lipca 1983 r. w Elblągu Tomasz Lach w tym roku będzie świętował swoje 40. urodziny. W rodzinnym mieście ukończył Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego, a w wieku 20 lat wyjechał do Olsztyna, by studiować prawo na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Nie da się ukryć, że sensem jego życia jest jednak muzyka.

Wielokrotnie się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że jednak to muzyka była, jest i pozostanie na zawsze moją największą pasją. Na szczęście los dał mi możliwość połączenia pasji z pracą, więc nie mogę powiedzieć, że żałuję. Te prawie cztery lata studiów na UWM dały mi więcej, niż bym się spodziewał i nie chodzi mi tu tylko o walor towarzyski tych pięknych czasów. (śmiech) Papieru wprawdzie nie mam, ale wiedza pozostała i często pomaga mi w życiu, gdyż zagadnienia, o których się uczyłem, dotykają nas przecież na co dzień - tłumaczył w wywiadzie dla Interii.

Lach jest nie tylko wokalistą, ale także autorem tekstów i beatbokserem. Z pewnością niewielu pamięta, że popularny dziś Tomson brał udział w popularnym niegdyś muzycznym programie „Idol".

W trzeciej edycji „Idola" popełniłem jeden konkretny błąd, ale wspominam tamten czas fantastycznie. To była świetna przygoda i okazja do tego, żeby „utwardzić sobie skórę", przyzwyczaić się do porażki - zdradził na antenie Polskiego Radia.

Tomson pojawił się także w 4. edycji programu. Tam poznał Wojciecha „Łozo" Łozowskiego, z którym założył zespół „Afromental".

Po latach niebytu powrócił w pełnej krasie! Zobacz, jak się zmienił przez lata karieryZobacz więcej

Tomson prywatnie

Muzyk jest dość aktywny na Instagramie, gdzie obserwuje go już 117 tysięcy osób. Jak już jednak wspomnieliśmy, zdjęcia, które tam publikuje, zdradzają niewiele z jago prywatnego życia. W kwietniu 2022 roku, na imprezie promującej markę odzieżową Barona „You Rock", Tomasz Lach pojawił się ze swoją dziewczyną Justyną. Śliczną brunetką od razu zainteresowały się plotkarskie media. Nie wiadomo jednak, czy ich relacja nadal trwa.

Zobacz w galerii, jak na przestrzeni lat zmieniał się Tomasz Lach

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Jolka (gość)

    Inteligentny , wiedzący co mówi , tworzą doskonałą parę z Baronem.

    14.03.2023 22:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×