"The Voice Kids". Jakim Trenerem jest Dawid Kwiatkowski? Dzieciaki oceniają! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami Bitwy drużyny Dawida Kwiatkowskiego, który debiutuje jako Trener w "The Voice Kids". Jak go oceniają jego podopieczni? Sprawdźcie!

Multimedia

Dawid Kwiatkowski w "The Voice Kids" debiutuje jako Trener. Wygląda na to, że świetnie odnalazł się w nowej roli. Czy to samo sądzą jego podopieczni?

Dawid Kwiatkowski zdradza, jak wyglądały przygotowania do Bitew! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W etapie Bitew w drużynie Dawida było sześć tercetów. W każdym znalazły się dzieciaki w różnym wieku, które na scenie czują się jak ryby w wodzie. Mimo że do finału mogło przejść tylko troje uczestników, każdy przyznaje, że praca z Dawidem to sama przyjemność. Trener zorganizował w swoim domu imprezę, na której pojawili się nie tylko uczestnicy "The Voice Kids", ale też ich najbliżsi. Dzięki temu ekipa Dawida miała szansę zintegrować się jeszcze bardziej.

- Dla mnie Dawid jest rakietą totalną - wskazuje Antek Scardina - finalista z drużyny Kwiatkowskiego. - Jest naprawdę świetny, pozytywny. Zachowuje się po prostu jakby był naszym kumplem - dodaje młody wokalista. Co pozostali mówią o Dawidzie? Zobacz wideo!

Dawid Kwiatkowski wybrał finałową trójkę! Na kogo postawił? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Z radością informujemy też, że Telemagazyn.pl został patronem medialnym "The Voice Kids". Oznacza to, że przez cały okres trwania show znajdziecie u nas mnóstwo ciekawych materiałów - tekstów, filmów i relacji zarówno z odcinków emitowanych w telewizji, jak i zza kulis oraz przygotowań do nagrań. Tego wszystkiego szukajcie TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
  • Paulina (gość)

    głosuje na Antyka

    22.04.2018 09:35
  • Iio (gość)

    Ten dawid kwiatkowski to jakaś porażka wziął najgorszych ze swojej grupy

    28.02.2018 20:01
  • taron (gość)

    a scardina to do nich już dorosły ma 15 lat

    26.02.2018 10:09
  • taron (gość)

    dawid wszystko spiepszył posłuchajcie jak śpiewa scardina to dziecko z przedszkola;D no ale jego powiązania z z ojcem....

    26.02.2018 10:06
  • HAHHAHAHA! (gość)

    Śmiać mi się chce gdy patrzę na te dzieci które tak się podniecają swoim wielkim trenerem guru Kwiatkowskim! ;DD Szczególnie ta Szczurowska- ma na niego taką chętkę to widać słychać i czuć! ;DD A to taka dziecina jeszcze! Kwiatkowski musiałby być PEDOFILEM żeby się na takie dzieci łasić! ;DDD Do tej dziewczynki nie dociera chyba że Kwiatkowski jest od niej aż 6 lat starszy i jest dużo za dużo starszy jak dla niej. Niech sobie znajdzie chłopczyka w swoim wieku i bawi się z nim lalkami, bo dzieci w tym wieku nie powinny pokazywać cyców i malować twarzy jak mandryle.

    20.02.2018 15:37
  • Coś jest nie tak (gość)

    Ta cała Szczurowska to jeszcze taka mała dziewczynka, to jeszcze dziecko, które powinno bawić się lalkami, a tapetę na twarzy ma większą niż niektóre 30 latki! Co się z tym światem dzieje...

    20.02.2018 15:33
  • Najlepsi z drużyny Kwiatkowskiego! (gość)

    Bardzo się cieszę, że Dawid Kwiatkowski wybrał do finału Antka, Kubę i Nele. Mam nadzieję, że Antek Scardina wygra tą edycję bo najlepiej się rusza na scenie. POWODZENIA ANTEK!!!

    19.02.2018 13:09
  • Gosia,pani Gosia (gość)

    Kwiatkowski jest okropny,na 22lata wygląda ..wrednie i brzydko.

    19.02.2018 06:44
  • Jakaś nieogarnięta ta 15-latka!!!! (gość)

    Ta cała Karolina Szczurowska to się powinna w głowę puknąć!! Że niby Dawid jest prawie w jej wieku?? Przecież Dawid ma 22 lata, a to dziecko ledwie 15!!! Przecież on miał aż 12 lat jak ona dopiero do zerówki chodziła, na miłość boską! Co te dzieci tak bardzo pchają się w kontakty ze starszymi? Niech się lalkami bawi ta Szczurowska! To dziecko nawet nie wie co to jest kaseta VHS a mówi, że jest niewiele młodsza od 22 letniego mężczyzny... Obłęd po prostu i cyrk na kołach!

    19.02.2018 02:00
  • Linka (gość)

    Wg. mnie wybrał najgorzej jak mógł. Przede wszystkim Nela bardzo sepleni co wyraźnie słychać a Antek, w porównaniu do innych chłopców z tej grupy, ma jeszcze bardzo chłopięcy, niewyrobiony głosik. Wprawdzie to konkurs "Kids",ale było tam parę o całe niebo lepiej śpiewających dzieciaków. Uważam, że najlepiej śpiewajacą osobą w jego grupie była Zuzia ktora mogła do finału. Nela i Antek nie mają na to najmniejszych szans.

    19.02.2018 01:12
  • Dlaczego Dawid wybrał Antka Scardine.... niestety (gość)

    Najgorszy z wyborow Dawida to Antek Scardina . Przecież ten dzieciak moim zdaniem jest na siłę promowany na gwiazdę! Miny robił podczas występów jakby się czegoś nawąchał, pajacował, wygłupiał się a głos niestety... inni byli o niebo lepsi! Ten dzieciak od Marceliny np mógłby się uczyć śpiewu!!

    19.02.2018 01:12
  • Graźyna lu (gość)

    Lubie Dawida Kwatkowskiego ale szkoda mi dzieci

    19.02.2018 00:44
  • GRAZYNA (gość)

    BARDZO LUBIE BARBARE KURDE SZATAN

    19.02.2018 00:41
  • 6olatek (gość)

    Wyrzucenie Marceliny mnie podłamało. Żonami mogła zasnąć. Co za zjawiskowa dziewczynka. Podobnie jak Olivia. Takie talenty gnoimy

    18.02.2018 22:30
  • Marcela (gość)

    Jak dla mnie lepsza by była Zawadzka Marcela ma ciepły głos-nie ochryply i wszystkich mile przytula.

    18.02.2018 19:55
  • Kwiatonators (gość)

    Gdyby nie Dawid Kwiatkowski, to bym nie oglądała. NAJLEPSZY TRENER

    18.02.2018 19:39
  • ciotka Halina co pupę wypina (gość)

    Szatan to babeczka do schrupania!

    18.02.2018 19:29
  • Grażynka (gość)

    Sympatyczny chłopak

    18.02.2018 19:04
  • Aga (gość)

    David niesprawiedliwie wybrał Zuzia powinna przejsc dalej piekny poteżny głos Antek to chyba p.o. znajomośći czyli coś tu nie tak to nie tylko moja opinia

    18.02.2018 18:20
  • Mika (gość)

    Cieszę się , że chociaż Nela przeszła .Osobiście kibicowałam Marcelinie .Marcelinko i tak jesteś najlepsza!

    18.02.2018 18:16
NowszeStarsze