"The Voice Kids". Konflikt między Edytą Górniak i Cleo zaostrza się! Jest kolejny komentarz!

Konflikt między Edytą Górniak i Cleo zaostrza się! Jurorki programu "The Voice Kids" kontynuują kąśliwą dyskusję na temat intencji jednej z nich w komentarzach w mediach społecznościowych. Co napisały tym razem? Czy uda im się wkrótce dojść do porozumienia i „zakopać topór wojenny”?

Multimedia

Konflikt między Edytą Górniak i Cleo - jak zaczął się spór jurorek "The Voice Kids"?

Takiego konfliktu w polskim show-biznesie nie było od czasu głośnej sprzeczki Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek-Majdan. Po tym, jak Edyta Górniak w jednym z wywiadów zarzuciła Cleo, że ta nigdy nie podziękowała jej za to, że poleciła ją do "The Voice Kids", w mediach zawrzało. Cleo postanowiła odnieść się do słów starszej koleżanki i zamieściła w mediach społecznościowych obszerny wpis z wyjaśnieniem.

Nie byłam w stanie uwierzyć w to co usłyszałam w tym wywiadzie. @edytagorniak serio?! Nie jestem osoba która buduje zainteresowanie w mediach aferami, tworzę MUZYKĘ i na niej się skupiam. Nie serwuję codziennie dawki newsów o moim prywatnym życiu, które jest moją świątynią. Chcę być kojarzona tylko z MUZYKĄ i dobrą energią. Nie reaguje na zaczepki i nie szukam zaczepek, ale w tym przypadku nie mogę przejść obojętnie. Z całym szacunkiem Droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w The Voice Kids jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro. Na załączonym zdjęciu (GALERIA) przypominam Ci dwa prezenty jakie dostałaś ode mnie dla CIEBIE i TWOJEJ MAMY z podziękowaniem i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojej Mamy. Przekazałam Ci je 14 sierpnia 2018. Dodatkowo przekazałam podziękowania przez mojego menadżera ( który wtedy był również Twoim managerem koncertowym ). Zamieściłam podziękowania na swoim INSTAGRAMIE oraz Facebooku. W wywiadach dotyczącym The Voice Kids też Ci dziękowałam. Mało? Życzę Ci z całego serca wszystkiego najlepszego. Proszę Cię jednak uprzejmie żebyś nie mieszała mnie w swoje afery. Po prostu po ludzku na to nie zasłużyłam. Zamiast marnować czas i rozdrabniać się na nieprawdziwe wynurzenia poświęć się pracy w studio. Masz jeden z NAJLEPSZYCH GŁOSÓW W POLSCE. Nie marnuj Go! Czekam razem z Twoimi Fanami na Twój kolejny album z utęsknieniem. Żyj z Bogiem i na Boga daj żyć innym! Wszystkiego dobrego - napisała Cleo.

Edyta Górniak zarzuca Cleo niewdzięczność! Jest odpowiedź Trenerki show TVP2!Zobacz więcej

Edyta Górniak nie mogła zostawić tego bez komentarza. Diwa stwierdziła, że słowa Cleo zostały napisane jedynie pod presją fanów i dziennikarzy, a młodszą koleżanką kierował strach przed złym PR’em.

Jeśli znajdziesz kiedyś odwagę Cleo, skonfrontujmy fakty przed kamerą. Niezależnie - „Podziękowania” napisane pod presją reakcji Dziennikarzy i moich Fanów na Twój pierwszy z planu wpis - nie mają dla mnie wagi. Pisane były one wyłącznie strachem przed złym PR’em... Szkoda że skasowałaś swój pierwszy post... Na szczęście został w archiwach netu. Przypomnieć Ci ? Biegnę na kolacje imieninową. Pozdrawiam - napisała Edyta Górniak w odpowiedzi na wyjaśnienia Cleo.

Niedługo potem na profilu Edyty Górniak na Instagramie pojawił się wpis, w którym oprócz podziękowań dla fanów, znalazł się dopisek odnoszący się do "zdjęć dowodowych" Cleo.

Prezent, sfotografowany i trzymany przez Cleo w tel do dziś, na wypadek potrzebnego alibi - „żeby ludzie nie gadali” był przemyślanym ruchem marketingowym jej i agenta, po reakcji Dziennikarzy i Fanów na post, który w następstwie wykrycia przez media prawdy - Cleo pilnie usunęła ze swojego instagrama, (wstawiając w jego miejsce inny..) Na szczęście net wszystko archiwizuje. „Prezent” przekazany nam kilkanaście dni po aferze, był wymuszony reakcją publiczną i miał charakter nie podziękowań, nie przeprosin za publiczne kłamstwo, lecz był przemyślanym ruchem naprawienia wizerunku. Stąd upublicznienie jego zdjęć. Przekazałam go dzieciom w krakowskim przedszkolu.🔹 Natomiast reakcji Cleo po publicznym poniżeniu mnie w obecności fotografów z całej Polski, przez jej kolegę / przełożonego Donatana - pozostawię już bez komentarza. Życzę Wszystkim spokojnego wieczoru. - czytamy na profilu Edyty Górniak.

Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Baron i Tomson na planie 3. edycji!Zobacz więcej

Konflikt między Edytą Górniak i Cleo zaostrza się. Do sprawy włączają się kolejni celebryci

Konflikt między jurorkami "The Voice Kids" nabiera jednak rumieńców. W sprawę (podobnie jak w przypadku sprzeczki Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek-Majdan) włączają się kolejni celebryci (m.in. Magda Steczkowska, Qczaj, Patricia Kazadi, Paula Tumala). Tymczasem wokalistki kontynuują kąśliwą dyskusję na temat intencji jednej z nich w komentarzach.

Jaką presją? Misie, czekoladki i ciepłe słowa były pod presją? Myślisz, że rzeczy dobre i miłe są tylko dla mediów pod presją? Edyta ja nie mam siły i czasu z Tobą się wdawać w dyskusję. Mój wpis mówi wszystko. Pozdrawiam – tłumaczyła Cleo w jednym z komentarzy.

Edyta Górniak w odniesieniu do pierwszego wpisu Cleo napisała jeszcze:

PS. NIE mieszaj w te historię Pana Boga. Bardzo, bardzo o to proszę.

Czy jurorkom "The Voice Kids" uda się wkrótce „zakopać topór wojenny”? Będziemy informować na bieżąco!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Maja (gość)

    Pani Edyto to robi się chore. Zrobiła pani zdjęcia prezentów od Cleo.? Czy na łamach prasy podziękowała pani Miszczakowi za program. Nie widziałam

    19.09.2019 10:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×