"The Voice Kids". Marcelina Szlachcic zrobi karierę na miarę Roksany Węgiel? Czego nauczył ją program "The Voice"?

Marcelina Szlachcic była jedną z najciekawszych uczestniczek 1. edycji programu "The Voice Kids". Młoda wokalistka doszła do etapu półfinałów, ale wygląda na to, że wielka kariera dopiero przed nią! Zdobędziecie popularność na miarę Roksany Węgiel? Zapytaliśmy!

Multimedia

MARCELINA SZLACHCIC - WYWIAD

Marcelina Szlachcic zachwycała w programie "The Voice Kids". Już od jej pierwszego występu, gdy na scenie wykonała numer "Kaktus", widać i słychać było, że to materiał na gwiazdę. Po programie jednak młoda wokalistka na chwilę zniknęły, aby niedługo później powrócić ze swoim solowym materiałem!

Szlachcic od pewnego czasu sukcesywnie prezentuje swoje kolejne single, a takie numery jak "Wielkie plany" czy "Nie wiem" to prawdziwe przeboje. Teraz młoda wokalistka zaprezentowała swój kolejny singiel pt. "Q&A". Co nam o nim powiedziała Marcelina Szlachcic?

"Q&A" są to pytania i odpowiedzi. Pytania, które zadają mi moi obserwatorzy na Instagramie i Facebooku i ja w tej piosence odpowiadam im właśnie na te pytania.

Sławomir Peszko: Filmy Patryka Vegi są w moim DNA. Peszko wciągnie Lewandowskiego do filmu?Zobacz więcej

Za produkcję "Q&A" odpowiada rapowy producent Deemz, z którym Marcelina Szlachcic już jakiś czas temu nawiązała współpracę. Wyraźnie słychać, że w żyłach dziewczyny płynie hip-hop, więc nie mogliśmy nie zapytać o to, z jakim polskim raperem chciałaby nagrać kawałek!

Moim ulubieńcem z tego gatunku jest PlanBe i Bedoes. Ich najwięcej słucham - wyznała nam wokalistka.

Co jeszcze powiedziała nam Marcelina Szlachcic? Sprawdźcie nasz wywiad!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gosia (gość)

  Tomek-ales ty glupi. A ty jesteś synem kogo?

  01.03.2020 12:25
 • Tomek (gość)

  Maciejczak to syn oszusta z wyrokiem

  01.03.2020 05:19
 • Retso (gość)

  evares, Chodzi o to że co innego powiedzieć "szkoła jest ważna", a co innego powiedzieć że "stawia ją na pierwszym miejscu", lub "jest najważniejsza". Mądra osoba, której zależy na popularności czy muzyce, to by nie powiedziała takich głupot jak ona.

  29.02.2020 19:48
 • evares (gość)

  Retso to nie znaczy od razu że ma olewać szkołę, bo jaka by ona nie była daje ci więcej możliwości w życiu, jeśli np. nie powiodłoby się jej w muzyce. Nie mówię też od razu że musi iść na nie wiadomo jakie studia, ale matura jest ważna

  29.02.2020 18:56
 • Retso (gość)

  Jaka ona jest głupiutka. Jeśli chce robić karierę to musi muzykę stawiać zdecydowanie na pierwszym miejscu, a ona gada bzdury o szkole na pierwszym miejscu. Ma chyba coś nie tak z głową.

  29.02.2020 18:34
 • Tera (gość)

  Marcin Maciejczak to mój idol szkoda że został wyeliminowany zostały zabrane mu marzenia szkoda tak pięknego głosu

  29.02.2020 16:51
 • Tera (gość)

  Marcin Maciejczak to mój idol szkoda że został wyeliminowany zostały zabrane mu marzenia szkoda tak pięknego głosu

  29.02.2020 16:51

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×