"The Voice Kids". Marcin Maciejczak śpiewa piosenkę do nowego filmu o Bondzie! Jego "No Time To Die" lepsze niż Billie Eilish?

Marcin Maciejczak wygrał 3. edycję "The Voice Kids". Został okrzyknięty fenomenem, ale tuż po finale show, słuch o nim zaginął. Teraz powraca z piosenką, promującą najnowszy film o Jamesie Bondzie, "No Time To Die".

Multimedia

Marcin Maciejczak śpiewa piosenkę z filmu o Jamesie Bondzie

Marcin Maciejczak – zwycięzca trzeciej edycji "The Voice Kids" prezentuje cover Billie Eilish pt. "No Time To Die". To piosenka, która promuje najnowszy film o Jamesie Bondzie, "Nie czas umierać". Marcin jest wielkim fanem Billie i świetnie odnalazł się w prezentowanym utworze, który idealnie wpasowuje się w jego muzyczne klimaty.

Cover został nagrany w ramach Digster Spotlight. To cykl, w którym młodzi polscy artyści prezentują covery największych współczesnych hitów. Swoje propozycje przygotowali wcześniej Roksana Węgiel, Marcelina Szlachcic, Zuza Jabłońska, Natalia Zastępa, Michał Szczygieł, Marta Gałuszewska, Lanberry i Patryk Skoczyński oraz Carla Fernandes.

Marcin Maciejczak i jego singiel "Jak gdyby nic" hitem w sieci! Zwycięzca 3. edycji fenomenem na polskim rynku?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sten (gość)

    szkoda tylko że wideo zablokowane

    08.05.2020 18:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×