"The Voice Kids". Marcin Maciejczak wystąpi na Eurowizji Junior 2020? Cleo typuje

Marcin Maciejczak to zwycięzca 3. edycji "The Voice Kids". Czy będzie reprezentował Polskę na Eurowizji Junior 2020? Cleo zdradziła nam, jakie szanse według niej ma młody wokalista.

Multimedia

Marcin Maciejczak na Eurowizji Junior 2020

Marcin Maciejczak jest pierwszym chłopcem, który wygrał "The Voice Kids". Muzyczny show dla najmłodszych okazał się strzałem w dziesiątkę i prawdziwą trampoliną dla młodych talentów. Przez ostatnie dwa lata na Eurowizji Junior nasz kraj reprezentowały zwyciężczyni 1. edycji Roksana Węgiel i finalistka 2. edycji - Viki Gabor. Co więcej obie dziewczyny wygrały! Czy w takim razie teraz kolej na Marcina Maciejczaka?

Marcin Maciejczak to fenomen na wielką skalę. Mamy na to dowód!Zobacz więcej

Cleo w rozmowie z nami zdradziła, że z tego, co wie, zwycięzca 3. edycji "The Voice Kids" jest za młody, aby reprezentować nas w tym roku.

Mamy taką cudowną skarbnicę po tym programie, cudownych wokali, cudownych młodych ludzi, więc ja trzymam kciuki, żeby to któreś z nich zawojowało kolejną Eurowizję.

Czy Cleo ma swojego faworyta?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Emka (gość)

    Na Eurowizję junior niestety jest już za stary. Gówna granica wieku, o ile dobrze pamiętam, to 14 lat. Nie rozumiem więc, dlaczego ktokolwiek rozwodzi się nad tym czy on zostanie reprezentantem czy nie, bo regulamin już wybrał za niego :)

    12.03.2020 11:22
  • Ewa (gość)

    Przecież tam były dużo młodsze dzieci! Co wy dziennikarze gadacie

    12.03.2020 10:39
  • EWA (gość)

    Rewelacyjny chłopak, rewelacyjny głos, rewelacyjna interpretacja, rewelacyjna piosenka. Życzę ci chłopaku szczęścia!!!

    12.03.2020 10:26
  • Gabrysiaxx (gość)

    Roksana...ma piękny głos Viki...hmm...ładny ale nie najwspanialszy... Ale MARCIN! To jest coś! Piękny głos(jak już mówiłam) cud świata... Jest delikatny,wrażliwy i skromny... Jeżeli czytasz to Marcin(w co wątpię) to wiedz że zawsze będę ci kibicowała a jeżeli pojawi się jakiś hejet mi miej to w 4 literach! Jeżeli wiesz na co Cię stać pokaż tym wszystkim ,,Niedowiarkom " że jesteś silny i nie dasz za wygraną!

    12.03.2020 00:36
  • Gabrysiaxx (gość)

    Mam nadzieje że pojedzie...ma ogromne szanse na wygraną ma taki....hmmm......nieziemski,oryginalny,cudowny głos!(to chyba cud świata!) A nawet jeżeli nie pojedzie to lepiej żeby nagrał płytę bo jak by pojechał na Eurowizje i by wygrał a by nie nagrał płyty to po jakimś czasie mogli by o nim zapomnieć( ja nie zapomnę najwspanialszego głosu świata UwU) a jak na gra płytę to ludzie będą dalej słuchać jego piosenek...

    12.03.2020 00:29
  • Toja (gość)

    Chłopak może wiele osiągnąć i mam nadzieję że jeśli pójdzie na Eurowizje 2020 ma wielką szansę ją wygrać. Niech wreście wygra chłopak a nie znowu następna taka Gabor czy Węgiel.

    12.03.2020 00:02
  • Toja (gość)

    Chłopak może wiele osiągnąć i mam nadzieję że jeśli pójdzie na Eurowizje 2020 ma wielką szansę ją wygrać. Niech wreście wygra chłopak a nie znowu następna taka Gabor czy Węgiel.

    12.03.2020 00:02
  • Ktoś (gość)

    Nie da rady Marcin na jesc. Jest taki taki delikatny Potem hejt będzie i chłopak załamie się . Ta Viktoria to jest torpeda wygrała miażdżyc konkurecje

    11.03.2020 22:07
  • Lolo (gość)

    Nie ma szans chłopak. Technicznie slaby glos ładny ale nie wystarczy na jesc. Szanse zerowe to nie Gabor którą rozwaliła system

    11.03.2020 20:41
  • Nieznnany (gość)

    Ładnie śpiewa ale niema szans. Jednak Gabor i Węgiel miały w sobie to coś

    11.03.2020 20:34
  • Nieznnany (gość)

    Ja tam niemam pewności Wstrzymajmy się jeszcze

    11.03.2020 20:32
  • 143 (gość)

    Jest super ma wielką szansę na wygranie!

    11.03.2020 18:01
  • 😀😀😀😆 (gość)

    Myślę że może wygrać

    11.03.2020 17:59
  • Hiena (gość)

    Nie ma szans na wygranie ładny głos ale nie ma przebicia.

    11.03.2020 17:38
  • Ewa (gość)

    Ten chłopiec jest niesamowity. Tylko on może wygrać Eurowizję.

    11.03.2020 17:31
  • Sluhamciafle (gość)

    ,marcinnaeurowizjetylkoonpiekniespiewa

    11.03.2020 15:05
  • Mirosława (gość)

    To najwspanialszy młody czlowiek jakiego widziałam. Wielka osobowość i jeszcze wieksza gwiazda. To nie tylko talent , to dar który powinien pokazać całemu swiatu właśnie na Eurowizji. Trzymam kciuki Marcin. Powodzenia. Jesteś geniuszem.

    11.03.2020 13:57
  • MMuska (gość)

    Za młody? Chyba za stary

    11.03.2020 12:47
  • Małgorzata (gość)

    Jest młody,ale bardzo dojrzały i ma duże szanse

    11.03.2020 12:45
  • D.lor (gość)

    Marcin,ma super wokal.Bardzo fajnie by było, żeby reprezentował nasz kraj na Eurowizji, ale jeśli nie on to duże szanse mogła by mieć Ewelina Kozub ta dziewczyna ma potencłał i świetny wokal. Czas pokaże kogo wytypujemy.

    11.03.2020 12:39
NowszeStarsze