"The Voice Kids". Najmłodsza uczestniczka w historii programu poszła w ślady brata! Pamiętacie Wojtka Stefanowskiego?

Siedmioletnia Julka skradła serca wszystkich widzów programu "The Voice Kids"! Okazuje się, że jej brat brał udział w seniorskiej odsłonie show!

Multimedia

W ostatniej odsłonie "Przesłuchań w ciemno" mieliśmy okazję posłuchać siedmioletniej Julki Stefanowskiej, najmłodszej uczestniczki w historii programu "The Voice Kids". Urocza dziewczyna skradła serca widzów cudownym wykonaniem piosenki "Pszczółka Maja" z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Mimo że nie udało jej się odwrócić żadnego fotela, to jej występ wzruszył do łez całą widownie. Możecie go zobaczyć TUTAJ!

Za nami ostatnie przesłuchania w drugiej edycji programu! Kto zachwycił jurorów?Zobacz więcej

Okazuje się jednak, że Julka nie jest pierwszą przedstawicielką rodziny Stefanowskich, której udało się wystąpić na scenie programu "The Voice". Jej brat, Wojciech Stefanowski, miał okazję wziąć udział w dorosłej wersji hitu TVP! W 2018 roku mogliśmy podziwiać jego wersję piosenki "Want to want me" Jasona Derulo, który odwróciła wówczas dwa fotele - Michała Szpaka i Grzegorza Hyżego. Niestety nie udało mu się wygrać z bitwy i pożegnał się programem po porażce z Natalią Capelik-Muiangą. Julka zza kulis obserwowała brata i jak widać postanowiła pójść w jego ślady!

Znamy już pełny skład drużyn! Sprawdźcie, jakie diamenty będą teraz szlifować trenerzy! Zobacz więcej

W trakcie "Przesłuchań w ciemno" Wojtek ponownie pojawił się w studiu "The Voice", aby dopingować swoją młodszą siostrę. Trzeba przyznać, że rodzina Stefanowskich ma w swoich szeregach niezwykle utalentowanych wokalistów! Może niedługo doczekamy się rodzinnego duetu?

Carla Fernandes - z mikrofonem przez życie. Będzie czarnym koniem drużyny Dawida?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz występ Wojciecha Stefanowskiego z 9. edycji programu "The Voice of Poland":

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×