"The Voice Kids" od stycznia 2016 w telewizji?

Firma producencka Rochstar stara się zainteresować Telewizję Polską dziecięcym talent-show "The Voice Kids".

Multimedia

Rinke Rooyens, szef i założyciel firmy producenckiej Rochstar chciałby, aby dziecięcy talent-show "The Voice Kids" został wyemitowany w Telewizji Polskiej już w styczniu 2016 r. Motywuje to sukcesem, jaki odnosi program "Mali Giganci".

- Ja próbuję przekonać TVP, że na fali sukcesu "Małych Gigantów" ludzie myślą: o, Jasiu też tak ładnie śpiewa, potem widzą na Dwójce: o, "The Voice Kids" będzie, głosujmy tam. Moja propozycja była, żeby ten program emitować od 2 stycznia, jak nie ma nic w ramówce - powiedział w TOK FM Rinke Rooyens.

Okazuje się jednak, że TVP nie jest zainteresowana formatem. Wskazuje, że przy podejmowaniu decyzji o tym, co znajdzie się w ramówce, wysoka oglądalność nie jest decydującym argumentem.

"The Voice Kids" to program, w którym utalentowane wokalnie dzieci w wieku 6-14 lat walczą o stypendium lub kontrakt płytowy. Decyzja o wyborze nagrody należy do rodziców zwycięzcy.

FILM https//youtu.be/nZV8bonI4sk

Komentarze

Skomentuj
  • Popieram (gość)

    Moim zdaniem powinien być taki dla dzieci w końcu z jakiegoś miejsca rodzą się gwiazdy i te gwiazdy rodzą się w takich programach dla dzieci , popieram te słowa !!

    12.10.2015 19:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×