"The Voice Kids". Olaf Lubaszenko poruszony napaścią na Viki Gabor! Wybitny aktor zabrał głos!

Kilka dni temu jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek młodego pokolenia, Viki Gabor, została napadnięta, a jej tata został pobity! Wciąż nie milkną echa tych wydarzeń!

Multimedia

Teraz głos w sprawie napaści na Viki Gabor postanowił zabrać Olaf Lubaszenko, który jest wyjątkowo poruszony napaścią na dziecko! Wybitny aktor napisał w swoich mediach społecznościowych:

Niezbyt często zabieram głos w tego typu sprawach, ale wiadomość o ataku na młodą artystkę i pobiciu jej taty naprawdę mnie ruszyła...Nie znam osobiście Viki Gabor, słucham innych piosenek, bo dzielą nas dwa pokolenia. Jednak poczułem potrzebę wykonania gestu wsparcia, solidarności i niezgody na przemoc, której niestety przybywa. Mowa nienawiści i milczące przyzwolenie na przemoc prowadzą do takich okropnych zdarzeń, jak napaść na 13-łatkę i jej mamę, a potem tatę. Myślę też o tym, że podobnych sytuacji musi być dużo więcej- o tej dowiedzieliśmy się, bo ofiarą padły znane osoby... Bardzo smutno... #stopviolence #stopprzemocy #sad #vikigabor

Mama Viki Gabor wydała oświadczenie w sprawie ataku: Mąż odniósł kilka poważnych obrażeńZobacz więcej

W komentarzach pod postem aktora pojawiło się mnóstwo słów wsparcia dla Viki Gabor. Możemy przeczytać m.in. (pisownia oryginalna):

Kazda forma przemocy jest naganna

Dziś spotkałam się z komentarzem że sama sobie na to zasłużyła,ponieważ to nie czas na karierę A na naukę...😢 jestem przerażona postawą ludzi!

Straszne zbydlęcenie !

👏👏 brawo Olaf . Należy piętnować i głośno przeciwstawiać się jakiejkolwiek przemocy👍👍👍

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • wkp (gość)

  Jeden z komentujących niejaki "Maniek " przebił wszystkich. Właśnie przez takich kretynów przemoc i nietolerancja rozwija się w najlepsze.Co najbardziej przykre, nasi kochani rządzący mają w tym całkiem duży udział :(

  20.09.2020 20:50
 • bird (gość)

  więcej praw dzieciom dać... skoro dzieci od małego są uczone, że mogą wszystko, to dlaczego potem mają mieć jakieś hamulce? Druga strona to usilne działania rządu do rozmnażania się patologii. W takich rodzinach dzieci od małego są uczone -"mnie się należy", "nie muszę pracować - bo państwo mi da", "jestem bezkarny", "nie możecie mi nic zrobić"

  20.09.2020 20:10
 • BogBog (gość)

  Maksymalny wyrok dla obu panów i po sprawie. Będą mieć czas na przenia!

  20.09.2020 18:07
 • Wkurzona Polka (gość)

  Jaką zarazą jest naród polski, który ciągle czegoś albo źle życzy albo w stronę innych jad wypuszcza. Jest mi wstyd, że w tym kraju nie ma wzajemnego szacunku i życzliwości. Ubolewam, że moja mała wnusia musi tu dorastać i żyć.

  20.09.2020 14:33
 • Do Niko (gość)

  Kayah zwyczajnie uszanowała wolę Rodziny Gabor, która nie chciała wokół siebie i tej sprawy robić medialnej burzy. Soldarnie milczała, pozwalając tej Rodzinie w spokoju dochodzić do siebie. Niestety pismaki i tak jakimś cudem podłapały temat i niepotrzebnie rozdrapują świeże rany... Poza tym, swoim zachowaniem podczas koncertu na warszawskiej Pradze pięknie wsparła i starała się podnieść Viki na duchu po tych feralnych wydarzeniach, które miały miejsce poprzedzającego ów koncert wieczoru. Myślę, że taka postawa też zasługuje na uznanie, bo czasami milczenie znaczy więcej niż tysiąc słów.

  20.09.2020 12:37
 • Maniek (gość)

  Przereklamowana pseudo gwiazda! Mamy tyle w PL świetnych artystów o których się nie mówi. A to że ja napadli to po co chodzi po naocach do sklepu? Bo tak było napisane. Biedronka jest otwarta do 20 a napad był o 22.30 To pewnie pod monopolem👍

  20.09.2020 10:41
 • Jerzy (gość)

  Policja prowadź akcje na drogach co się będą narażać po nocach na osiedlach aPolska to bezpieczne kraj

  20.09.2020 09:30
 • Niko (gość)

  Wspaniała postawa Pana Olafa. Szkoda że tylko On zabrał głos w tej sprawie Gdzie reszta osób publicznych. No i gdzie Kayah , zwana ciotka Viki.Przecież miała czuwać i wspierać

  20.09.2020 06:01
 • viki gabor (gość)

  super posenka nagraj nowe sigle

  19.09.2020 15:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×