"The Voice Kids". Roksana Węgiel prezentuje teledysk do piosenki "Half Of My Heart"!

Roksana Węgiel wypuściła teledysk do premierowego utworu "Half Of My Heart", który pojawi się na limitowanej edycji specjalnej jej debiutanckiego albumu.

Multimedia

Roxie, czyli Roksana Węgiel prezentuje premierowy utwór "Half Of My Heart". Piosenka znajdzie się na limitowanej edycji specjalnej jej debiutanckiego albumu, który ukaże się już 15 listopada 2019 roku. Piosenka została wyprodukowana przez Toma Martina – jednego z najlepszych holenderskich producentów współpracującego m.in. z Martinem Garrixem. Z kolei utwór został napisany przez uzdolnioną polską artystkę Sanah.

ART[76819]

Reedycja płyty zostanie wydana w nowym, pięknym wydaniu typu camshell. Znajdzie się w nim wspaniała bransoletka oraz premierowe cztery utwory, które z pewnością zaskoczą niejednego słuchacza. Na wznowieniu znajdzie się łącznie 17 utworów, a wśród nich takie hity jak "Anyone I Want To Be", "Dobrze jest, jak jest", "Lay Low", "Żyj", czy "Obiecuję", których teledyski w serwisie YouTube osiągnęły blisko 100 milionów wyświetleń.

Podstawowa wersja albumu zaledwie w dwa miesiące po premierze osiągnęła status złotej płyty. Płyta również świetnie sobie radzi w serwisach muzycznych i na Spotify osiągnęła 10 milionów streamów.

Teledysk do najnowszej piosenki Roxie znajdziesz poniżej! Posłuchaj "Half Of My Heart"!

Zobacz galerię

FILM https://www.youtube.com/watch?v=OzpUQQVEFHU

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×