"The Voice Kids". Roksana Węgiel świętuje 15. urodziny! Z tej okazji dostała przestrogę od Dawida Kwiatkowskiego!

Roksana Węgiel skończyła 15 lat! Z tej okazji bliscy wyprawili jej imprezę-niespodziankę i dostała mnóstwo życzeń od innych gwiazd! Wśród nich znalazła się jednak przestroga... Jaka? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Wczoraj (12.01) Roksana Węgiel skończyła 15 lat! Piosenkarka pochwaliła się swoim fanom, iż bliscy zorganizowali dla niej imprezę-niespodziankę. Nastolatka bardzo cieszyła się z prezentu i pokazała zdjęcia z przyjęcia.

Pod fotografiami od razu posypało się mnóstwo życzeń od fanów, ale i od gwiazd. Życzenia złożyli jej m.in. Lanberry, Gabi Drzewicka, Cleo czy Sylwia Lipka. Zaś jeden z trenerów "The Voice Kids", programu, który wypromował Roksanę - Dawid Kwiatkowski - poświęcił nastolatce cały post na Instagramie i przy okazji dał jej kilka cennych rad, a nawet przestrogę!

Masz już 15 lat. Zobacz ile już osiągnęłaś. Teraz spójrz tam. Widzisz? Całe życie czeka, aż je dobrze wykorzystasz. Nie zwariuj i bądź taka, jaka jesteś, nie zapomnij o nastoletnim życiu i nie daj sobą manipulować. Tam, gdzie patrzysz, ludzie tylko czekają na to, by Cię wykorzystać i podpisać się pod Twoim sukcesem, uwierz mi, wiem o czym piszę. To Ty jesteś jego Panią. Panią swojego sukcesu. Sto lat Roxie! - czytamy w jego wpisie.

Piosenkarka weźmie sobie do serca słowa kolegi po fachu?

Viki Gabor i Kayah podbijają Internet! Klip do "Ramię w ramię" hitem w dniu premiery!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×